Modern Tesettür Giyim Defilesi Yakında!

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Tesettür giyime sahip olan bayanlar, çok yakın zamanda modern tesettür giyim defilesi yapılacak.  13-14 Mayıs günlerinde yapılması planlanan defile için uygun görülen mekân Haydarpaşa Garı seçilmiştir. Ünlü tesettür firması Modanisa ve İstanbul Modest Fashion Week kısaltmasıyla İMFW bu defilenin öncüsü olarak anılmaktadır.

2016 yılındaki tesettür defilesi resmi

Dünyanın her yanından muhafazakâr modayı esas almış markalar bu defile için Haydarpaşa garında buluşacaktır. Türkiye’de ilk kez düzenlenen bu muhafazakâr moda defilesi tüm izleyenlerin aklında yer alacak.

Defilenin Amacı Türk Tesettür Markalarını Dünyaya Tanıtmak

tesettür defilesi

Defiledeki amaç dünyadaki binlerce ünlü muhafazakâr modasına gönül vermiş markaları bir araya getirmek ve Türk tesettür markalarını dünyaya tanıtmak istenmiştir.

Defileye çağırılan konuklarda bir o kadar önemli kişiler görünmektedir. Birleşik Arap birliklerinden tasarımlarıyla ünlü Annah Hariri İsveç’ten Iman Aldebe ve birçok daha tasarımcı sadece konuk olarak katılmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye’de muhafazakâr adımlarıyla öne çıkan ünlü Hatice Gökçe’de bu heyecanlı günde bizimle birlikte olacaktır.

Binlerce Ünlü Marka Defilede Yerini Alacak!

tesettür giyim defileleri

Şimdi defilede yer alacak birkaç markadan bahsedip biraz daha heyecanlandıralım sizi. Ünlü modacı Dina Tokio’da bu defilede en gözde koleksiyonlarını hazırlayarak Haydarpaşa Garı’nda bizlerle buluşacak.

Defilede ayrı etten muhafazafar moda markası olmak isteyenler için kuruluşlar için güzel ve yararlı konuşmalarda yapılacaktır.  Kanaat önderi  Fatema Al Awadhi ve model Mariah İdrissi bununla birlikte birçok muhafakar marka ve bunların direktörleri global çapta muhafazakâr moda markası olunur mu? sorusunu cevaplayacaklardır.

tesettür defilesinden resimler

Defile severler bu binlerce markanın katıldığı modern tesettür giyim defilesinde buluşabilirsiniz. Sezonun moda anlayışını sizde dünya çapında hissedebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir