Mor Renk ile Kombin Önerileri ve Tesettür Kombinleri

Categories ModaPosted on

Kışın en tatlı rengi olan mor renk tesettür kombin önerilerinde bulunmayı düşündük. Kışın yağmurlu hatta karlı havalarında ne kadar sıcak renkler giyersek o kadar ısınırız. Makalemizde mor kombinleri  yapmaya aşina olabilirsiniz.  Öğrenip uygulayacağınız mor rengi kombinler de bu soğuk havalarda sizi sımsıcak yapacaktır.

Morun Psikolojik Anlamı Nedir Öğrenelim…

tesettur giyim mor kombin

Mor renkten bahsetmişken mor rengin anlamı nedir açıklamadan geçmek istemedik. Mor renk asaleti çağırışım yapan renklerin başında gelir. Lüks ve asalet anlamına gelen mor tonlarına göre de biraz daha seviyesini değiştirir. Koyu mor asalettin en üst safhalarda yaşatan renklerden olurken morun daha açık tonları ilham verici olmasıyla bilinirler. Hatta bazı sanatsal alanlarda iş ilham niteliği kazanması için tercih edilen boya rengi morun açık tonlarıdır.

Baştan Aşağı Mor Renk!

mor renk tesettür elbise kombin

Tek renk giymeyi sevenler ayrıdır. Sizde onlardan iseniz mor rengi uzun bir elbise modelinde tek renk olarak kombin yapabilirsiniz.  Dantel kabartmalı yakalı uzun elbise modelini aynı renkten bir şal tercih ederek takım şeklinde kullanabilirsiniz. Deri daha koyu hatta bordoya çalan el çantası ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Morun En Tatlı Tonu:  Leylak Rengi İle Tanışın.

mor tesettür kombinleri

Mor denilice akla gelen çiçeklerin başında leylak gelmektedir. Bir çiçek gibi güzel kombinler yaratmak için ikinci önerimiz mor düz bir elbise modelini sarı renkte şal ile kombin yapmanız olacaktır. Lila tonlarında yapacağınız natürel makyajınızı da yine leylak tonlarında ayakkabı ve klasik bir taşlı yüzük ile kombin yapmanızı önermekteyiz. Tabi çantasız da olmaz tek renk olan kıyafetinizi desenli ufak el çantanız ile hareketlendirebilirsiniz.

Bluz ve Etek Modelleri Kombinasyonu

mor etek kombin

Mor renkte bir bluz ya da etek… Mor rengini kombinleriniz de tek parçada kullanabilirsiniz. Mor renk ile uyumlu renkler arasında mor ve Jean uyumu vardır. 2015-16 tesettür sokak modası havasında uzun piliseli mor etek modelinin üstüne kot ceketinizi giyebilirsiniz. Yada mor saten bluz modeliniz tam tersi olan şifon bir etek ve ince bir şal ile resimdeki modeller gibi kombin yapabilirsiniz.

Mor renk kombin ve mor tesettür kombinleri önerilerimizden sonra sizde yarın mor renk giyinmeye ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir