Mürdüm Rengi Kombinleri Nasıl Yapılır?

Categories ModaPosted on

En alımlı renkler arasında olan mürdüm rengi sadeliği ile kışın dış giyimde en çok kullanılan renklerden biridir. Peki mürdüm renk kombinleri nasıl yapılır. Mürdüm rengi tesettür elbise kombinleri nasıl yapılır en güzel görseller ile anlatacağız.

İşte mürdüm renk sevenlerin çok hoşuna gideceği 4 kombin önerisi…

Mürdüm rengi tesettür kaşe kaban kombinleri

mürdüm renk kaban kombini

Mürdüm renginin kendini en iyi gösterdiği kumaşlardan biri ise kaşe kumaşlardır. Kaşe kumaşlarda tercih edeceğiniz kabanlar daha çok uzun kesim kemerli modeller olabilir. Sizin için ilk seçtiğimiz mürdüm rengi kombinlerden biri resimdeki gibi mürdüm kaşe kaban altına giyilen açık tonlardaki bluz ve etekten oluşmaktadır. Bu tür kıyafetlerinize siyah ayakkabı ve siyah çanta eşlik edebilir.

Mürdüm tunik kombinleri

mürdüm tunik kombini

Baştan aşağı mürdüm rengi belki boğabilir diye düşünenler varsa işte bu yanlışı düzeltelim. Resimdeki gibi krep kumaştan hazırlanmış düz kesim tuniğin altına yine mürdüm rengi kadife desenlerden oluşmuş dar paça pantolonu kombinleyebiliriz Uyumu bozmadan aynı şekilde ayakkabı seçiminizi de mürdüm tonlarında yaparak sadece aksesuarlarınızı gümüş tonları tercih edip şıklığı yakalayabilirsiniz.

Mürdüm rengi ve lacivert uyumu

mürdümle uyumlu renklerle kombin

İki renk de koyu olmasına rağmen birbirini tamamlayan bir havası vardır. Dış giyimde tercih edilen mürdüm kaşe kaban yine kaşe lacivert etekle kombin edebilirsiniz. Koyu renkleri biraz da rahatlatmak için üstünüze seçtiğiniz bluz krem yada beyaz tonlarında olabilir. Aynı şekilde eşarbını sade beyaz üzerine renkli desenler tercih edebilirsiniz. Mürdüm rengine uyum sağlayacak aksesuar olarak da bu kombin de altın tonlarını kullanabilirsiniz.

Mürdüm ve pembe uyumunu yakalayın.

mürdümle uyumlu renk

Genç nesilin en sevdiği kombinler den birinden bahsedeceğiz şimdi. Püsküller her sene moda olduğu gibi bu sene de yine gençlerin favorileri arasındadır. Püskülleri hırkalarda kullanıp uzun eteklerle kombinleyebilirsiniz. Resimdeki gibi mürdüm rengi taşlı uzun eteğin üzerine açık pembe tonlarında bluz tercih edebilirsiniz. Yine püsküllü hırka modeliniz ile kombininizi tamamlamış olursunuz. Hırka modellerinizi siyah seçerek siyah topuklu botlar ile daha şık bir görünüm yakalarsınız.

Mürdüm rengi kombinleri nasıl yapılır birkaç kombin tavsiyesi ile sizlere anlattık. Mürdüm ile uyumlu olan renkler artık kafanızda canlanıyor ve kendi kombinizi aklınızda cablanıdıryorsunuz. 2016-2017 sonbahar-kış sezonunun en sevilen renkleri arasında olan mürdümün kombinlerini yaparken umarım yardımcı olmuşuzdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir