Nebihan Akça’dan Göz Alıcı Elbise ve Tunik Tasarımları

Categories ModaPosted on

Dikiş dikmeyi ve tasarım yapmayı seven bayanlar buraya! Nebihan Akça tunik ve elbise tasarımlarını bugün sizler ile en ince ayrıntısına kadar paylaşmaya karar verdik.

Tek tek konulardan bahsedecek olursak bugün Nebihan Akça pratik kesim tunik ve elbise hatta araya da 1,2 tane Nebihan Akça’nın yelek modellerinden şıkıştıracağız :)

Tabii ki bunlardan bahsederken tasarımlarından konuştuğumuz Nebihan Akça kimdir bahsetmeden geçmeyelim.

Nebihan Akça Kimdir?

nebihan akça'nın fotoğrafı

Hakkında pek fazla bilgiyi ulaşamadığımız Nebihan Akça için size ufak bilgiler verebiliriz. 30 yaşında olan Nebihan Akça Marmara Üniversitesi İngilizce Bölümü mezunudur. Tam olarak net bilgiye ulaşamasak ta tasarım ve dikim yeteneğinin yanı sıra meslek olarak da ingilizce öğretmenliğini seçtiğini belirtebiliriz.

Nebihan Akça Pratik Kesim Tunik

pratik kesim tunik

Nebihan Akça’nın size ilk tasarımından bahsetmeye başlayalım. Resimdeki gibi sade düz bir tunik elinizdeki en kolay kalıplardan çıkartabilirsiniz. Telefon elinde görsellerini sizinle paylaştığımız modeli dikmesi de oldukça kolay.

Penssiz düz bir kalıbı olan modelin kollarında fırfırlar kullanılarak hareketlendirilmeye çalışılmıştır. Ters kullanılmaması da hem dikim hem de rahatlık açısından en önemli özelliğidir.

nebihan akça tunik

Beyaz tunikler den vazgeçemeyenler de düşünerekten Nebihan Akça beyaz tunik modellerini sizler için seçtik. Düz ve sadelikten yana olmayı sevenler bu Klasik kesim tunik modellerini tercih edebilir.

Nebihan Akça Elbise Modelleri

nebihan akça elbise modelleri

Sizin kalıp bilgilerini ve teknik çizimlerini birlikte göstereceğiniz modellerden ilki pelerinli elbise modelidir. En şık davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu elbise modeli düz bir kesime sahiptir pelerinle daha da şıklaştırılmıştır. Dikiş dikmeyi seven bayanlar için elinizde hazır ön ve arka tanıdığınız varsa pelerini hazırlamak daha da kolay olacaktır. Nebihan Akça’nın ince ince tüm ayrıntılarına kadar anlattığı detayları takip ederek kalıbınızın üstüne pelerini ekleyebilirsiniz.

Gömlek Elbise Modellerini Gördünüz Mü?

gömlek elbise modelleri

Son olarak size Nebihan Akça’nın en güzel modellerinden biri olan uzun gömlek elbise modelini göstermek istedik. Tesettür de rahatlıkla kullanabileceğiniz gömlek elbise modeli eğer zayıf bir hatta sahip iseniz emin olun size çok yakışacaktır.

Nebihan Akça elbise ve Nebihan Akça tunik modellerini sizlerle paylaştık. Pratik kesim tunikleri evde denemenizi tavsiye ederiz. Son olarak da size Nebihan Akça’nın küçük kızlarını sevindirmek isteyen anneler için paylaştığı video ile yazınızı sonlandırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir