Örgü Tunik Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

El emeği göz nuru örgü modelleri hepimizin giymeye kıyamadığı modeller  arasındadır. Kendi ellerimiz ile ördüğümüz modeller hariç mağazalarda makine örgüsünden başka modellerde bulabilirsiniz. Örgü tunikler ve fiyatlarını sizler ile paylaşıp hangi modeller ile kombinleyebileceginizi anlatacağım.

örgün tunik modeli
örgü tunik modeli

El örgüsü tunik modelleri

Fiyatları size pahalı gelebilir. Çünkü modellerin seri olarak üretimini yapmazlar. Sizde herkesten farklı olmak isterseniz  bu tür modellerden beğenip örülmesi için sipariş verebilirsiniz. El örgüsü modelleri diğer örgü modellerine göre daha geniş aralıklardadır. Mağazalardaki örgü modelleri biraz daha olarak örülmüştür. Resimdeki gibi V yaka yırtmaçlı modeller bu senenin en çok sevilen örgü tunik modelleri arasındadır. Trikolardaki büyük cepler hem görselde hemde kullanış amaçlı çok şık durmaktadır.  Bu tür örgüleri belli yerlerden 50 tl ile 100 tl arası ördürtebilirsiniz.

Balıkçı yaka tunik modelleri

balıkçı yaka siyah örme tunik

Önce bilmeyenlere balıkçı yakanın tanımını yapalım. Balıkçı yaka bizim boğazlı kazak olarak adlandırdığımız modellere denir. Kısa tek kat olanlarda vardır yada iki kat olarak balıkçı yaka tuniklerde vardır. Kısaca tekstilde balıkçı olarak bilinirler. Örgü ile balıkçı yaka birleşince hem sizi sıcak tutacak hemde  şık olmanızı sağlayacaktır. Tesettürlü bayanlar için balıkçı yaka daha derli toplu durunmasını sağlar. Örgü tunik modellerinin altına kesinlikle etek yerine pantolon modelleri giymelisiniz. Etek giymek isterseniz düz dar etek modellerini seçebilirsiniz.Yoksa örgü tuniklerinizin sizin daha kilolu göstermesine neden olabilirsiniz.

uzun örgü tunikler

Koton triko tunik modellerini daha uygun fiyatlarla aynı örgü tunik modellerine benzerliği dolasıyla tercih edebilirsiniz. Bu modellerin fiyatları 39.99 tl ile 59.99 tl ücretle satılmaktadır.

Örgü tunik modelleri ve fiyatları hakkında son olarak size önerimiz mağazalardan bu tür örgü modelleri el emeği kadar güzel olmasa da uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Modelleri seçerken fazla dar modellerden ise uzak durmanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir