Özne Olmak Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Tesettür giyim sektöründe tasarım markaları olarak ortaya çıkan farklı ismiyle ilgi çeken özne olmak tunik modelleri ve fiyatları ile bugün ki yazımızda bizlerle. Özne olmak markasının koleksiyon ürünleri hariç outlet ürünlerine de göz gezdirerek uygun fiyatlı ürünleri şık görünüşlere sahip olarak satın alabilirsiniz. Sadece tunik modelleri değil tesettür alanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan tasarımlar yapılmaktadır.

Tubiklerde Etnik Desenli Model Tasarımları

özne olmak tunik

Etnik desenleri şifon üzerine tasarım yaparak kullanan marka tunik roba kısmını bu senenin moda kumaşı süet ile bütünleyerek tasarımlarını oluşmuştur. Jean pantolon ve içindeki herhangi bir renk pantolon modelleri ile bu tunikleri kombin yapabilirsiniz. 159,99 TL ‘ye bu tunik modelini satın alabilirsiniz.

Volan Yakalı Tunikler Renk Renk

özne olmak tesettür tunikler

Tuniklerde ki volan yakası ucuna siyah kumaş kumaş geçirilerek kombinlenip farklı renklerde tasarlanmıştır. Oval etek ucu kesimiyle siyah pantolonlarla kombin yapıldığı zaman şık bir duruş yakalarsınız. Bu tunik modellerini birçok sitede ve özne olmak markasının kendi sitesinde bulabilirsiniz. Renk renk olan tunik modellerini 159,99 TL’den 129,99 TL’ye birçok online alışveriş sitesinden sahip olabilirsiniz.

Mor Renk Çok Moda Olacak

2016 tesettür tunik

Mor rengi çok sevenler ayrıdır. Sizler için özne olmakta yaza hazırlık olan şifon ya da krep mor tunikleri inceleyebilirsiniz. İlk model önden düğmeli ve nervür çalışması yapılmıştır. İkinci model bütün olarak kullanılmıştır. İki modelde de sivri yaka kullanılmıştır. Sivri yaka eşarp ya da şal altında daha şık bir duruş sağlamakta olduğunu da gözden kaçırmamak gerek. Aynı modellerin yeşil ve gri renkleri de mevcuttur. Bu modelleri sadece indirimli fiyatı ile 119,99’a satın alabilirsiniz.

Kahraman Maraş Yöresel Tunik Tasarımı

kahramanmaraş yöresel tunik kıyafetleri

Asıl Kahraman Maraş’lı olan marka tasarımını yöresel yönde kullanarak bir fark yaratmıştır. Renk olarak çok etnik bir görüntüye sahip marka çekimlerinde eşarp stilini de çok farklı kullanarak değişik bir çekim gerçekleştirmiştir.  Sade bir kalıbı sadece kumaş özelliği ile canlandırarak günlük hayatta da kullanabileceğimiz modeller yapmıştır.

özne olmak tunikleri

Sizde özne olmak tunik modelleri ve fiyatlarını merak edenlerden iseniz sitelerini ziyaret edebilir tasarımları ile tanışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir