Pahallı Ama Bir O Kadar Kaliteli Çizme Markası: EMU

Categories ModaPosted on

Kış aylarında bayanların stilini yansıtmak, soğuktan, yağıştan korunmak için en iyi dostları, elbette ki botlar ve çizmeler. Özellikle birçok bayan tarafından soğuk kış günlerinde kısa botlara göre daha sık tercih edilen çizmeler, bayanların kış aylarındaki en sık tercih ettiği ayakkabı modeli… Alışverişten iş yerine kadar her alandaki kombinlerde uyum sağlayan soğuk günlerde bacakları ve ayakları buz gibi havalardan koruyan çizmeler de her sezon şekil değiştirerek, birbirleri arasında popülerlik savaşı vermeye devam ediyor.

Bir süredir özellikle genç kesimin, bohem stilin ve spor giyimi benimseyen rahatına düşkün bayanların gözdesi olan UGG bot modellerine güçlü bir rakip olarak piyasaya sürülen EMU çizme ve botlar da bu savaşın içinde yer alan bir diğer marka. Dünya çapında üne sahip olan çizme markalarından EMU, yüksek satış fiyatları ve Hollywood starlarının çizme tercihleri arasında kendisinden söz ettirmeyi başarıyor.

emu ayakkabı

Stil sahibi birçok bayan tarafından tercih edilen kaliteli, şık ve rahat tasarımlara sahip olan EMU çizme modelleri ilk bakışta UGG botları anımsatsa da kendisine özel tasarım detaylarına sahip bir marka. EMU çizme modellerinin kullanıcılarına en büyük sunduğu rahatlık ise yaz – kış, 12 ay boyunca, ne zaman istenilirse o zaman rahatlıkla kullanılabilmesi.

Çizme denilince sadece soğuk kış günlerinde giyebileceğiniz bir model aklınızda canlanmasın. Özel tasarımı ile hem yaz günlerinde hem kış günlerinde rahatlıkla kullanılabilecek yapıya sahip olan EMU çizmeler yüksek satış fiyatlarının hakkını her yönden veriyor.

EMU Ayakkabı

UGG botlarının tasarımını andıran yapısı ile UGG markasına güçlü bir rakip olarak EMU ayakkabı modelleri üretiminde %100 Avusturalya koyunu derisi kullanılmakta. Hava alan yapıya sahip olan EMU çizmeleri böylece ayaklarınızı rahat ettirip kokma veya farklı ayak sağlık sorunlarını engellerken aynı zamanda da, 12 ay boyunca istenilen her hava sıcaklığında rahat bir kullanım sağlıyor.

Terlikten çizmeye kadar ayakkabı sektörü içerisinde faaliyet gösteren EMU markası, her geçen gün gerek dayanıklı ve rahat tasarımları gerekse kalitesi ile dünya öncüsü ayakkabı markası firmalar arasında kendine yer bulmaya devam ediyor.

Dünya genelinde özellikle birçok ünlü ismin tercihleri arasında yer alan EMU çizmeleri soğuk kış günlerinde bir adım daha ön plana çıkıyor. Koyun derisi kullanılarak üretilen EMU ayakkabı tasarımları aynı zamanda UGG’LARIN aksine yağışlara karşı da dayanıklı bir yapıya sahip. Çıkarılıp yıkanabilir iç taban özelliğine sahip olması temizleme kolaylığı sunarken çift kat özel tabanı sayesinde de su alma gibi bir sorunla kullanıcıları karşı karşıya bırakmıyor.

Hijyen, konfor ve rahatlık açısından tüm kullanıcılarından tam puan alan EMU, tüm kombinlerde de rahatlıkla kullanılabilir tasarım çeşitlerine sahip!

EMU Çizme Modelleri

Türkiye’de satışı bulunan EMU modelleri, ilk olarak Hollywood yıldızlarının ayaklarında moda dünyasında kendine yer bulmaya başladı. Dünyaca ünlü birçok isim EMU rahatlığını 12 ay boyunca yaşamayı tercih edenlerden… Ünlü stillerinde bazen bir tulumun altında bazen spor bir şort veya eteğin altında hatta bazen de yazlık tiril tiril elbiselerin altında EMU çizmelere rastlamak mümkün. Bunun tek sebebi ise insanda alışkanlık yapan EMU çizme rahatlığı…

Türkiye’deki moda tutkunlarının gözdesi haline gelmeye başlayan EMU ayakkabı fiyatları ise oldukça yüksek! Dudak uçuklatan rakamlara ulaşabilen fiyatlarının yanı sıra birçok kesimde de EMU çizme modelleri rahatlıkla alıcı bulabiliyor. Üstelik UGG’lara göre daha rahat bir kullanıma sahip olması da tercih edilirliğini arttırıyor.

UGG botları yağışlara karşı dayanıksız olması ve narin yapıları nedeniyle rahat temizlenmemesi nedeniyle tercih edilmede müşterilere zorluk yaşatırken, EMU modellerinde böyle bir sorunla karşı karşıya kalınmıyor. Yıkanarak temizlenebilen EMU çizmelerinin iç kısım tabanları çıkarılarak yıkanıyor ve böylece oldukça pratik bir temizleme sağlıyor.

Üstelik dış yapıları da suya dayanıklı olduğundan birçok hava koşulunda rahatlıkla kullanılabilecek ayakkabı – çizme modellerinden olması, müşterilerin daha çok tercih etmesini sağlıyor. EMU çizme modelleri içerisinde farklı stil sahibi kişilere hitap eden birbirinden değişik renk seçenekleri sunuluyor.

EMU: Ayakkabıda Dünya Markası

Piyasaya girdiği ilk günden bu yana dayanıklı, şık, rahat ve yüksek kalitedeki tasarımları ile dünyanın en iyi koyun derisinden yün ayakkabı üreticisi firmaları arasında EMU adından söz ettiriyor. 15 yılı aşkın süredir sektör içerisinde hizmet veren ve koyun derisi kullanarak şık, rahat ayakkabı, çizme tasarımları yapan EMU Türkiye’de de ilgi gören popüler ayakkabı markaları arasında kendine yer buluyor.

Tüm tasarımlarında usta ellerden çıktığı ilk bakışta anlaşılabilen ince ve mükemmel işçilikle, sezon trendlerini yakından takip ettiğini yansıtan çizme modelleri bayanların her mevsim en sık tercih ettiği modeller arasında olmayı başarıyor. Yurt dışında ve Hollywood ünlüleri arasında geniş bir ün salan EMU Türkiye’de de geniş kitlelere hitap ediyor.

Günlük stilde rahatlıkla kullanılabildiği gibi özel davetlerde de stiline kendine özgü dokunuşlar yapmak isteyen kişiler tarafından sık sık tercih ediliyor. Su geçirmemesi, dayanıklı ve üstün kaliteli malzemelerden üretilmesi de EMU çizme modelleri için hiçbir hava koşulunun giymeye engel olmamasını sağlıyor.

Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra müşterilerine farklı tasarım seçenekleri ile de geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen markanın, tüm dünyada yüksek satış fiyatları da konuşuluyor. Standart çizme fiyatlarının üstünde satış fiyatları ile EMU çizme fiyatları birçok kişiyi şaşırtsa da kalitesi, şıklığı, dayanıklılığı ile uzun zamanlar kullanmaya eğilimli olması iyi bir ayakkabıya yatırım yapmak isteyenler tarafından normal karşılanıyor.

Lüks ve trend tasarımı ile stilinize anında farklı bir dokunuş yapıp en sıradan kombini bile farklı hale getirmeyi başaran EMU kışlık çizmeler dayanıklı alt tabanları, sıcacık tutacak %100 koyun derisi ve yünlü yapısı ile sıcacık bir kış geçirmenizi garantiliyor. Üstelik her ne kadar yumuşak ve kadife görünümüne sahip olsa da bakımı oldukça kolay olduğu için kişilere kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Oldukça rahat ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilmesi EMU çizmeler ile %100 ayak konforunun sağlanmasını da sağlıyor. Uzun süreli giyimlerde bile ayakta kesinlikle sıkma, bunaltma vs. gibi klasik çizmelerde yaşanan sorunların hiçbiri yaşanmıyor ve EMU uzun süren şıklık, rahatlık ve ayakkabıda konforu ayaklarınıza getiriyor. Oldukça sade ve şık tasarımları ile istenilen her stilde rahatlıkla kullanılabilecek olan EMU her kesimden kişinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir