Pembe Renk Nasil Kombinlenir?

Categories ModaPosted on

Sevseniz de sevmeseniz de kadınların duygularını bu kadar güzel anlatan başka renk yok diyebilirim. Aslında pembe renkle ilişkimiz kızlar daha doğduğumuz zamandan başlar. O zamandan pembe renk özdeşmiştir bizimle. 90 ‘larda doğanlarda daha çok etkisini göstermiş bu pembe alarm aslında ne harikalar yaratacak birazdan kombinlerim de göreceksiniz. Bugün pembe renk nasıl kombinlenir.  Pembe renk ne anlama gelir? Pembe renk hangi renklerle uyumludur? Bütün bu sorularınızın cevabını vermeye çalışacağım.

  • Pembe Renk Ne Anlama Gelir?

pembe nasıl kombin edilir

Pembe rengi sevenler kadınlardır. Pembe renk insanlar da mutluluk yayar. Hatta kişilerin vücudunu sakinleştirir yatırır. Yurt dışında hapishanelerde özellikle sakinleştirici etkisinden dolayı pembe renkler kullanılmıştır. Pembe  renk ne anlama gelir derseniz size tek kelime MASUMİYET diyebilirim..

  • Pembe Renk Hangi Renklerle Uyumludur?

pembe uyumlu renkler ve kombin

İlk kombinim toz pembeyi kullanmak ile başlayacak. Toz pembenin masumiyetini yine üzerimizde hissedeceğiz. Pembe etnik desenli ceket ile zümrüt rengi tesettür etek kombinleyebilirsiniz. Pembe renk hangi renklerle uyumludur? Sorunuzun da cevabı olabilir. Aslında daha bilmediğiniz pembenin bir çok tonu vardır. Bunlar üstü ötülü kırmızı, soluk lirik gül, göze çarpan sakız, ne değişik isimler değil mi?

Pembenin en şeker tonları sonbahar kış modasında karşımıza çıkıyor. Ama öyle fosforlu pembeler değil. Pembenin soğuk tonları kışında yanımızda olacak.

pempe kombin

Pembeyi bu kombinde kendinden daha emin görmeye ne dersiniz? Tesettür kombin önerileri verecek olursak;  İki zıt rengin ahengini böyle yakalayabilirsiniz. Ben pembeye parlak mavi de yakıştırırım derseniz sizde tesettür giyim de kombinlerinizi bu şekilde tasarlayabilirsiniz. Kendinden emin çizgiler ile kendi sitilinizi oluşturabilirsiniz.

Tesettür kombinleriniz de yukarıdaki detayları çok kolay ve ucuza yakalayabilir tarzınızı yaratabilirsiniz. Hoşçakalın…

1 comment

  1. Pembe rengi gördüğümüzde, daha olumlu bir bakış açısı tercih etmeye yatkınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir