Pierre Cardin Çanta Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Kıyafetlerimizin tamamlayıcı çantalarımızı seçmek için sizlere bugün pierre cardin çanta modelleri ve fiyatlarından bahsedeceğiz. Kalitesinden ödün vermeyen marka Pierre Cardin en şık modellerini 2016 yeni sezon koleksiyonlarında sizler için hazırladı.

pierre cardin mağazaları

Şimdi Pierre Cardin kadın çantaları ve uyarladığımız kombinlere bir göz atalım.

Kırmızının En Şık Çantaları

pierre cardin çanta 2016

İlk olarak kırmızı bordoya yakın tonlardaki çanta modellerinden bahsedeceğiz. Aynı deriden tasarlanan çanta modellerinin birinde beyaz diğerinde altın renk aksesuarlar kullanılmıştır. Hem klasik hem de gündelik hayatta rahatça kombin yapabileceğiniz bu modellere 159 TL civarı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Ofise Uygun Çantalar İçin “Pierre Cardin”

pierrecardin çanta modelleri

Her zaman klasik bir ortama iş hayatımıza çantalarımızı uyarlamak zordur. Genelde daha ciddi giyim gerektiren bir iş hayatınız varsa bu modeller sizin için birebir diyebiliriz. Binlerce renkleri ve tasarımları ile Pierre Cardin modeller tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Klasik bir kombin uyarladığınızda daha az cepli daha sert derili olan çantaları kıyafetinize kombin yapmanız daha uyumlu olacaktır. Resimdeki modelleri 99 TL ile 250 TL arası fiyatlara satın alabilirsiniz.

Deri Spor Kadın Çantaları

pierre cardin spor çantalar

Deride daha spor desenler sevenlerden iseniz size uygun modeller Pierre Cardin’de şişme bir mont görünümde kumaşı ile çift saplı çanta hem klasik hem spor kombinlerinize uyacaktır. Bu bordo kadın çanta modellerini siyah beyaz kombinleriniz ile kullanabilir resimdeki gibi siyah beyaz çizgili bir eşarp ile de tamamlayabilirsiniz.

2016’da Siyah Beyazın Büyüsü

pierre cardin çanta kombini

Siyah beyaz sevenleri sırt çantası ile buluşturan Pierre Cardin kombinlerinizin büyüleyici yanını yine ortaya çıkarıyor. Dore ve siyahın uyumunu çantada klasikleştiren Pierre Cardin hem de uygun fiyatlara bu modelleri temin etmenizi sağlıyor. Sizde bu modelleri satın almak isterseniz sadece 155 TL fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Pierre Cardin çanta modelleri ve fiyatlarını anlattığımız yazımızda umarım sizlere istediğiniz sevdiğiniz modelleri ulaştırmışızdır. Bu modelleri satın almak için Pierre Cardin online satış yapan sitelere ya da mağazalarına uğrayabilir binlerce çeşit modelden birilerine sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir