Pınar Şems 2016 Tesettür Elbiseleri Göz Kamaştırıyor!

Categories ModaPosted on

Yaz sezonuna girdiğimiz şu zamanlarda tesettür giyime modern dokunuşları ile bilinen Pınar Şems elbise modelleri 2016 yeni sezon tasarımlarını sizler için inceledik. Pınar Şems abiye elbise modellerini de bu yaz bayanların ihtiyaçları olduğunu düşünerek sizlerle paylaşmak istedik. Artık düğünler nişanlar yaklaşırken Pınar Şems’in kendine özgü tasarım elbiseleri ile abiye modelleri ile tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Normalde asıl üretim alanı İzmir de olan marka birçok farklı markaya da bayilik vermektedir. Bununla birlikte e-ticaret sitelerinin bir çoğunda da Pınar Şems tasarımlarına ulaşabilirsiniz. Pınar Şems abiye ya da elbise tasarımları tesettür anlayışının dışına çıkmadan modern dokunuşlar ile müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

2016 Modellerinde Yeşil ve Pudra Renkleri Hakim…

pınar şems tesettür abiye elbiseler

Pınar Şems elbise modellerinde 2016 yazında pudra ve yeşil renklerini tercih etmiştir. Tek renk üzerine sadece kalın işlemeler kullanarak yapılan tasarım hem zarif bir duruş hem de ağırlığını koruyan bir şıklık yakalamıştır. Sadece belden oturtmalı tasarlanan model yaka kısmı ve kalıbıyla tesettür ölçülerine de uygun olarak dizayn edilmiştir.  Diğer yeşil modelde ise eşarp tasarımı daha çok göze çarpmaktadır. Nişan gibi özel günlerde bu tip modelleri kullanabilirsiniz.

Pınar Şems’de Yeni Sezon Elbiseler İlginizi Çekebilir!

 

pınar şems tesettür elbise 2016

Pınar Şems 2016 elbise modellerinde siyah yapraklarıyla ilgi çeken sade modellerden biride resimdeki kemerli elbise modelidir. Omuzlarında büzgüler bulunan bu elbise modeli kumaşından dolayı daha zayıf vücut tipli hanımlarda daha şık duracaktır.  355 TL değerindeki bu elbise modelini internet sitelerinden sipariş verebilirsiniz.

Pınar Şems Papatya Mint Abiye Elbise Modeli Yazın En Favorisi

pınar şems 2016 elbise modelleri

Pınar Şems ‘in dillerden düşmeyen en iyi tasarımı olarak bilinen papatya mint abiye modeli yaz düğünleri nişanlar için en favori tercihler arasındadır. Üst bedene açık renk üzerine pullar ile papatya modelleri işlenerek elbisenin diğer mint kumaşına uygun tasarım yapılmıştır. Özel tasarım olan bu tesettür elbise modelini 350 ile 385 TL arası fiyat aralığında satın alabilirsiniz.

2016 pınar şems tesettür elbise

Pınar Şems elbise modelleri 2016 tasarımlarının daha fazla modellerini incelemek için bayi olan siteleri ve Pınar Şems ürünleri satan birçok mağazayı gezebilir bu modelleri özel günleriniz hatta günlük kullanımınız içinde satın alabilirsiniz. İyi Alışverişler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir