Yaza Hazırlık İçin Püsküllü Pantolon Paçası

Categories ModaPosted on

Yaz gelirken trendler de yüzünü göstermeye başladı. Şimdi vitrinlerin yeni yüzü püsküllü pantolon paçası oldu.  Eskiden paça boylarını ayarlamak için diktirdiğimiz pantolonlarımızı şimdilerde püskülü paça yaparak kullanmaya başlayacağız. Daha çok jean pantolonlarda tercih edilen bu paça modelleri diğer renkli pantolonda da görebilirsiniz. Şimdi sizlere seçtiğimiz en güzel püsküllü pantolon modellerini kombin önerilerimiz ile anlatacağız.

Jean pantolonlardaki farkınızı yansıtın…

püsküllü pantolon modelleri

Pantolonları gerçekten farklı bir stil getiren bu moda beyaz spor ayakkabılar ile bütünleşince farkını ortaya koyuyor. Size ilk kombin önerimiz ise bu püsküllü pantolon modellerini uzun beyaz gömlek tunikler ile kullanmanızdır. Beyaz gömlekler yaz için en ideal parçalardır. Beyaz gömleği kombinlerken ufak tüyolar için tıklayınız. Yaz için ince beyaz şal ile de hem şık hemde uyumlu bir kombin oluşturmuş olacaksınız. Sizlere bu modellere ulaşmanız içinde ufak bir tüyo da resimdeki modeli koton mağazalarında bulabileceğinizdir.

Bol püsküllü pantolon paçası nakış ile birleşti…

ispanyol paça pantolon

Bol paça sevenler sizlerde unutulmadınız bu moda akımında. Jean ispanyol paça pantolon modellerini parçalarına nakış işlemeleri yapılarak biraz daha cool bir hava katılmıştır. Nakış işlemelere uyumlu olarak bu modellere süet ayakkabıları kombinleyebilirsiniz. Püskülleri bu modellerde biraz daha az ve kısa gördüğümüzü de söylemek isterim. Daha uzun püsküller bu modele pek fazla yakışmayacağını düşünmüş olacaklardır ki bence de öyle. Bu modelleri de düz sade kumaşlardan tunikler ile kombinleyebilirsiniz.

Püskülleri şekillendirin…

yırtık paça pantolon

Moda o kadar yaygınlaştı ki artık paçalardan püskülleri bile şekil verilir oldu. Eee biz de bunu öğrenip size en güzel beğendiğimiz şekilli püsküllü pantolonları seçtik. Şu anda Mango da bulabileceğiniz siyah jean pantolon paçaları dikili olup alt kısımında püsküller parça parça takılmıştır. Siyah uzun feraceleriniz ile çok farklı bir kombin yapabileceğiniz pantolon modellerinden biridir.

2017 ilkbahar yaz modasında da bizi püsküllü pantolon paçaları beklemektedir. Kendi evdeki pantolonlarınıza yapma olanağınız bulunan bu modelleri mağazalarda bu sezon rahatlıkla bulabilirsiniz. Yırtık paça pantolonlar dolaplarınız da şimdiden  en üst raflardaki yerini almaya hazırlanmalıdır. Bizimle tüm trendlerden haberdar kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir