Refka Tesettür’de Yeni Sezon 2016 Modelleri

Categories ModaPosted on

Bu akşam sizleri 2016 Refka tesettür giyim ile tesettürde yeni bir marka ile tanıştıracağız. Refka giyim modelleri baş markalarında takibinde olarak oluşturduğu yeni kreasyonlarda tüm müşterilerinin beğenisini almıştır. Şimdi Refka tesettür giyimi ve modellerini henüz görmeyen okurlarımız için Refka markasından bahsedeceğiz. Refka tesettür giyimin modellerinin hangi kombinler ile uyuşacağından konuşacağız.

Yeni Sezon Refka Tunik Modelleri

Tesettürlü bayanların gündelik olsun, şık bir mekân olsun her zaman tercih edeceği tunik modelleridir. Tunik modellerinin Refka giyim bütünleştiği tasarımları göreceğiz.

refka tunik

Refka tunik modellerinde her yaşa hitap etmektedir. Her yaştan tasarımlar yapan Refka ilk tasarımı ilk model etnik desenli bir tuniktir. Eskileri kıyafetleri de taşımak isteyenler bu modeller tam size göre…

İkinci model ise uzun boylu hanımların ilk tercihleri arasında olmalıdır. Mavi kumaş üzerine işlenen minik inciler bu Refka tunik modeline daha farklı bir hava katmıştır.

Refka 2016 Tesettür Elbise Modelleri

refka tesettür elbise

Leopar ve kahveyi refka elbise modellerinde buluşturan Refka uzun ince kumaş elbiseleri ile tüm müşterilerinin isteklerine cevap vermiştir. İlk modelde her tarafı desenli bir elbise ile eşarp ve çanta modelini sizde kombin yapabilirsiniz.

Diğer model ise, vazgeçilmesi leopar olan kadınlar leoparı siyah ile kombin yaparak leopar rengini daha çok göz ününe çıkarabiliriz. Leopar ve siyah burada ilk tercihiniz olabilir.

2016 Refka Kaban Modelleri

refka kaban

Refka kaban modellerinde kahve siyah tonlarını tercih eden Refka tesettür giyim kışa tam olarak hazır bir şekilde başlamış hatta birçok modellerini de tüketmiştir. İlk model kürk sevenler için hardal tonlu bir kaban modelidir. Hardalın büyük düğmeler üzerine kapitone kumaşa işlenmiş olması giyimde daha fazla şıklığa yol açmıştır.

İkinci model ise asimetrik kapanan koyu kahve model belde kemer ile süslenmiştir.  Büyük deri cepler model en çok ilgi çeken yerlerdir. Kalın kumaş ile bu ince kemeri kullanmak için daha zayıf hatlara sahip olarak bu tür kıyafetler giymeliyiz.

2016 Refka tesettür giyimde artık hepinizin 2016 stiline sahip olduğunu bilmekteyim. Refka alışverişlerini internet sitelerinden yapabilirsiniz  Refka giyim ile şıklığınızı yakalayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir