Renkli Camlı Gözlük Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Şuan en çok ihtiyacımız olan aksesuarlardan biri de güneş gözlükleridir. Bu sıralar en moda parçalardan biri de renkli camlı gözlük modelleridir. Sezonun en önemli rengi pembe rengidir bu ipucunu da sizlerle paylaşmak istedik. Şimdi bu gözlüklerim farklı çerçevelerini saplarını hatta fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.

Renkli camlı gözlük modelleri istediğiniz fiyatlarda…

renkli çerçeve gözlük

Bazıları vardır aksesuar olarak gözlük kullanırken bir kaç tane seçer ve çeşit çeşit takmayı sever. Bazıları da vardır tek bir gözlük alıp baya da para verip tek bir tip kullanır. Şimdi renkli camlı gözlük modellerinin fiyatlarından bahsederken  çeşit çeşit gözlük almak isterseniz daha az kullanıyor iseniz daha uygun fiyatlı 50 ve 100 tl’lik fiyatları tercih ederseniz daha iyi olur. Daha pahalı fiyatları tek beğendiniz gözlüğe vermeniz hemde cebinizi rahatlatacaktır.

Gözlük  çerçeve şekillerinde moda yaşayın…

beşgen çerçeve gözlükler

Renkli camlarda pembenin en çok tercih edilen renk olduğunu söylemiştik. 2017 güneş gözlükleri arasında da sokakta en çok göreceğiniz renklerde artık pembenin tonları olacak. Beş gen çerçevelerin namını eminiz hepiniz duymuşsunuzdur. Renkli şeffaf olan modellerin yanında parlak ama renkli modelleri de seçebilirsiniz. Parlak camlardan gözlerinizin görünme  ihtimalide  çok düşüktür. Bu modeller ile klasiklik dışında daha farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Bu modelleri renkli şallar da tercih edebilirsiniz. Yalnız size önerim renkli camlı gözlüklerde siyah şal yada eşarp tercih etmemenizdir.

Renkli ama büyük çerçeveli gözlükler…

büyük gözlük modelleri

Renkli gözlük modellerini birde büyük çerçevelerde deneyin. Büyük gözlük modellerini daha çok tesettürünüzün başına göre ayarlamanız gerekir. Daha küçük bir tesettür başı tercih ederseniz büyük gözlük modelleri emin olun hiç yakışmayacaktır diyebiliriz. Tabi birazda yüz şeklinde önemlidir. Yüz şekline göre gözlük modeli seçerken dikkat edilecek noktalar için tıklayınız.

Son olarak renkli camlı gözlük modellerinin fiyatlarına değinirken orijinal gözlükler 400 ile 700 tl arası fiyatlardadır. Daha pahalı markalar olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Artık güneşli havalar bizi karşılarken sizde modanın bir parçası olmak isterseniz bu rengarenk seçenekleri ile güneş gözlüklerini seçmek için zaman kaybetmemelisiniz. Renkli günler geçirmeniz dileklerimle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir