Saç Bakımında Aspirin ve Karbonat Mucizesi!

Categories Güzellik SırlarıPosted on

Bugün sizlere saç bakımında aspirin ve karbonat mucizesi konusunda detaylı bilgiler vererek, hızlı bir çözüme kavuşturuyoruz. Sağlığınız bizim için oldukça önemlidir. Sağlık, bakım ve diğer konularda sitemiz üzerinden kategoriler ve yazılara ulaşabilir, en hızlı bilgiyi uyguladıktan sonrasında çözüme kavuşabilirsiniz. Herhangi bir yan etki ve kötü bir duruma sebebiyet vermeden bu durumu önceden doktorunuza danışmanız sizin yararınıza olacaktır.

Sağlıklı bir saça sahip olmak için saç bakımı çok önemli. Saçlarınıza haftada bir bakım yapmadığınız takdirde ayda bir bakım yaptırmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Saç bakımı için kuaförlere tonlarca para vermeye gerek yok. Evde kendiniz doğal maskeler yaparak doğal saç bakımı yapabilirsiniz. Bu maskeler saçlarınızı parlatır ve saçlarınıza canlılık katar. Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz aspirin karbonat maskesi ile saç serilerindeki gözenekler açılır ve saçların oksijen almasını sağlayabilirsiniz.

Aspirin ve karbonat maskesinin hazırlanışı:

Aspirin ve karbonat maskesi bir çay bardağı sıcak su içerisine 30 adet aspirin atarak yapılır. Daha sonra karışıma bir çay kaşığı karbonat ekleyerek soğuyana kadar bekletin. Saçlarınızı yıkayın daha sonra karışım ile saçlarınıza masaj yapın. Karışımı 20 dakika kadar saçınızda bekletin. Ardından saçlarınızı yıkayarak temizleyin. Bu karışım sayesinde saçlarınız kepeklerden arındırılmış olur.

Videolu Aspirin ve Karbonatın Kullanılışı Hakkında Detaylı Bilgi

Youtuber Ayşe Kumaşoğlu’nun hazırladığı karbonat ve aspirinin saça uygulanışı ve bilinmeyen yönlerini anlattığı videoları da size fazlasıyla yardımcı olacaktır. İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir