Sedat Peker’den Homoseksüel İddialarına Yanıt Geldi!

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Kısa bir süredir Sedat Peker için sosyal medyada askere alınmamasının sebebinin homoseksüel ve uyuşturucu madde bağımlılığı olduğu iddaları yayınlanmaya başladı. Hatta bunun için bir görsel paylaşılıyor.

sedat peker adına yapılmış yalan belge

Bu görselin photoshop ile hazırlandığı şüphesiz ama bunları hazırlayıp inanan olduğu gibi bu sahte belgeye inanacak bir o kadarda sığır sürüsü var. Tabi kuyruk acısı ile çamur at izi kalsın diyen Corc’ları da es geçmeyelim.

İşte Sedat Peker’in konu hakkında facebook sayfasında yaptığı açıklama:

Kıymetli dostlarım,

Sizlerin de dikkatini çekeceği üzere, sosyal medyada şahsıma karşı komik bir şekilde aleyhte algı çalışması yapılmaktadır.

Tüm bunlara karşı, benim neşemi kaybetmediğimi gören dostlarım, ’’Maşaallah Reis, beton gibi sinirlerin var, suratın bir saniyeliğine bile düşmedi’’ diyorlar. O dostlarıma önce teşekkür edip sonrasında ise şunu söylemek isterim.

Beni düşmanlarımın şerefsizliği, karaktersizliği değil maalesef ki bazı dostlarımın sessizliği üzmektedir. fetöcülerin düşman olarak gördüklerine karşı, algı çalışması yapmak için kurdukları hesaplar, bizim de üzerimize sıçramasın diye konuya dahil olmama gayreti içinde olmaları şahsımı gerçekten sinirlendirmektedir.

15 Temmuz gecesi Sayın Cumhurbaşkanımız eceliyle bile vefat ederse bunları bayrak direklerine asacağız demiştim. Bir arkadaşım iyi niyetiyle keşke bunları söylemeseydin, bir gün işler ters dönerse bunlar ülke yönetiminde güçlenirlerse senin için çok kötü olur demişti.

Ben bu dostuma, şahsımı düşündüğü için önce teşekkür edip sonrasında ise eğer ki bunlar bu ülkeyi bir daha ele geçirirlerse, ben de buna seyirci kalıp hala kendimi öldürtmemişsem, anlayın ki ben artık adam değilim, dedim. Ancak bu şerefsizler bu hayallerini gerçekleştirmek için atağa kalktıklarında, ben de karşı dururken şehit edilirsem sizlerden de dua isterim, dedim.

Her zaman savunduğum fikir, bu dünyada adam gibi yaşamasını bilenlerin vakti zamanı geldiğinde yakıştığı gibi ölmeyi de bilmelerinin gerektiğidir. Benim tek hatam bu badelenmiş fetöcüleri elektrik direklerine, bayrak direklerine asacağız dememdi. Bu arkadaşlar buna çok bozulmuşlar. Reis Sedat Peker’in bizleri bu direklere oturtma imkanı varken neden asıyor ki diye hayıflanmışlar.

Sevgili fetöcüler, bunun için lütfen kendinizi üzmeyin. Size söz veriyorum. Bundan sonraki planım hepinizi önce bayrak direklerine oturtup daha sonrasında ise asmak olacaktır. Saygıdeğer ve pek muhterem hocanız için de ayrı planlarım var. Ona kıyak geçerek önce Tel Aviv’e doğru domalttırıp sonrasında ise harlemin zencilerine sevdireceğim.

Not: Yaşı ufak olan kardeşlerimizden ve bayan okuyuculardan yazımda kötü kelimeler kullandığım için özür dilerim.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Açıklamanın aslında buradan ulaşabilirsiniz.

1 comment

  1. Bu tip itleri ben tanırım çünkü eski iyi bir insan sarrafıyım.Eğer isterse karısnı ben sikerim oda seyreder.çünkü siki kalmaz uyuşturucu müptelası bir ittir.Mit dene orospu devlet kurumu böyle insanları görmezden gelir sadece garibanları takibe alırLan bu ne biçim bir memleket.Bunları yargılayacak bir hukuk yokmu işte bu yüzden adalet bakanlığının yöneticilerini ALLAH kahretsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir