2016 Selam Tesettür Giyim Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Tesettürün gözde markalarından olan Selam tesettür giyim modellerini ve fiyatlarını sizler için inceledik. En şık modelleri ve fiyatları kombin önerileri ile birlikte paylaşacağız. Kaliteyi en önemli unsurları arasından çıkarmayan marka bundan ötürü sevilen tesettür giyim markaları arasına girmiştir.

Yeni Sezon Tunik Modelleri En Şıklar Arasında

selam tesettür tunik

Selam tesettür giyimin her alanında çalışma yaparak tüm müşteri kitlesine etkide bulunmuştur. Tesettür tunikler seçimlerinizde de büyük rol oynamıştır. Birçok farklı tasarımları ile tesettürlü bayanların kombinleri arasına girmiştir.

İlk resimde mavi tesettür tunik modeli beyaz gömlek ile kombin yapılmıştır. Açık mavi ve beyaz seçimi her zaman zarif gösteren renkler arasındadır. Sizde resimdeki gibi bu model elbiselerini kombin yapabilirisiniz.

İkinci model en çok tesettürde tercih edilen turkuaz renkten ve siyah biye geçişlerinden oluşmaktadır. Farklı kol kesimi ve asimetrik modeli ile sade ama şık bir görüntü oluşturmuştur.  Selam markası tunik fiyatlarını almak isterseniz diye bilgi vermeyi de unutmayalım. Bu tür tesettür tunik modellerini 69,90 TL ile 150 TL arası satın alabilirsiniz.

Kot Tunikleri Sevenler Buraya…

selam giyim 2016 kot tunikler

Selam giyim birçok kot tunik seçeneği ile de tesettürlü hanımların ilgi odağı olmuş durumda. Tesettürlü hanımların çok fazlacası tunik modelleri tercih ettiği için Selam giyim’in tunik modellerinin fazlaca üzerinde durduğu söylenebilir.

İçini Isıtan Tesettüre Uygun Kaban Modelleri

2016 selam giyim tesettür kaban modelleri

Selam tesettür kaban modellerini trençkot modellerini de göstermeden geçemeyiz. Birçok değişik tasarımı ile seçim yapmanızı zorlaştıracak modellerden 2 tanesi yukarıdadır.

Kışın modasında en popüler renk olan haki ve elektrik mavisine yakın farklı bir renkte gözleri üstüne toplamaktadır. İlk modelde kazayağı desenleri dokunmuş daha farklı bir yapı oluşturulmuştur.

2. modelde ise deri kumaş eklenerek sade bir kaban yerine daha şık ve zarif bir kaban oluşturulmuştur. Selam markasının bu tesettür kaban modellerine 200 TL’den başlayan fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Selam tesettür giyim modelleri ve fiyatlarını inceledikten sonra selam giyim markası ürünlerini satan bir online satış sitesinden siparişinizi verebilirsiniz. Şık kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir