Setrms 2016 Tesettür Giyim Modelleri

Categories ModaPosted on

Tesettür giyimde 1970’lere dayanan bir geçmişi olan Setrms Tesettür Giyim markasını inceledik. Küçük bir atölyeden başlayıp bugün tesettür giyimde bilinen en güzel tesettür modellerini üreten markalardan biri olan Setrms, kalitesinden ödün vermeden daha uygun fiyatlara müşterilerine hizmet sunmaktadır. 2015-2016 sonbahar kış sezonunda en yeni koleksiyonlarını sizlerle paylaşmak istedik. Setrms tesettür giyim ile hem kalitenizden ödün vermeyip hem de şıklığını ucuza mal edebilirsiniz.

2015-16 Sonbahar Kış Setrms Hayal Koleksiyonu

setrms 2016

Tesettür giyimde kendine has bir yol izleyen Setrms markası 2016 sonbahar modellerinde ismini verdiği hayal koleksiyonu‘nu tüm tesettürlü hanımlara sunmuştur. Tasarımlarında modernliğine daha ince dokunuşlar uygulayan Setrms, tüm bayanların bu sezon tercih edebileceği markalar arasına girmiştir.

setrms tesettür elbise modelleri

2016 kış sezonu elbise modellerinde pililere daha çok ağırlık veren marka minimal tarzını tüm ziyaretçilerine en güzel tasarımları ile göstermeye çalışmıştır. Senenin modası yüksek bel kesimli elbise modellerine kemer aksesuarını ekleyerek ince bellerde hoş bir görüntü çıkarmayı başarmıştır.

2016 setrms tunik

Hayal koleksiyonunda kaşe kumaşlarla sonbaharın etkisi azaltılmaya çalışılırken şıklıktan da ödün verilmemiştir. Tunik modellerinde sade ve yalın bir görünüm yakalanmıştır.

Tunikler

setrms giyim 2016 tunikleri

Tesettürlü bayanların arasında en çok tercih edilen parça olan tunik modelleri renk renk 2016 hayal koleksiyonunda çalışılmıştır. Klasik bir hava yaratan modelleri günlük ve iş hayatınızda rahatça kullanabilirsiniz.

Çanta Çeşitlerinde Favori: Deri

setrms deri çanta

Setrms markası sadece kıyafet kategorisi değil bunun haricinde çanta ve ayakkabı bölümünde de siz tesettürlü hanımları yalnız bırakmamıştır. Setrms kalitesini çanta modellerinde de göstermektedir. Kaliteli modelleri ile ve birçok seçenek ile her ihtiyaca cevap vermektedir.

Şal Koleksiyonu Sonbahara Renk Katacak!

setrms tesettür giyim 2016 şal koleksiyonu

Zarafetinize zarafet ekleyecek olan şallar Setrms ile dolaplarınızda yerini alacak. Kullanılan kaliteli kumaşlar sezon renkleriyle birleştirilerek şal modelleri 2016 sonbaharda müşteriler ile buluşturulmuştur.

Fiyatları El Yakmıyor! Uygun Fiyat Aralığı

setrms fiyatları

Setrms giyimin 2016 sonbahar kış hayal koleksiyonuna 60 TL’den başlayan fiyatlar ile online satış sitelerinden ve birçok satış mağazasından ulaşabilirsiniz. Tabiki her markada olduğu gibi özel tasarım ürünleri burdada 450TL’ye kadar çıkabiliyor. Setrms tesettür giyim modellerini tercih ederek kaliteyi ucuz fiyatlar ile elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir