Son Moda Spor Tesettür Giyim

Categories ModaPosted on

Tesettürün kesinlikle en rahat hali spor tarzı tesettür giyimdir. Şuan da genç kızların en çok takip ettiği moda akımların biridir spor tarzı tesettür giyim. Bu yüzden işte son moda spor tesettür giyimdir. Bu yazıda da size spor tesettür giyim modellerinden bahsedeceğim.

Aslında hitap ettiği kesim oranı genç olarak bilinir. Tesettür giyimin kişide oluşturduğu ağır havayı genç kızlar bu spor tarzı tesettür giyimle yenmiştir. Kendi tarzlarını ya da yaşlarını mı desem yansıtmak için bir şans yakalamışlardır. Ama tabi çizgisinden taşmamak şartıyla uygulanır bilir en iyi kombinler spor tarzı tesettür giyimdedir.

Tesettür Spor Giyim Kombinleri

Bu uzun ramazan günlerinde işe giderken ya da gezmeye çıkarken aşağıda size önerdiğim tesettür spor giyim kombinlerinden  seçmenizi tavsiye edebilirim . Uzun saatlerce aç ve susuz kaldığımız için bunaltıcı bizi rahatsız eden kıyafetler yerine spor tesettür giyimlerine yönelmek en iyidir bayanlar. Eğer bir de ayakta çalışıyor iseniz spor ayakkabınıza uyacak spor tesettür kombinleri yapıp gün boyu koşturmaya kendinizi hazır hissedebilirsiniz.

son moda spor tesettür giyim

Resimdeki son moda spor tesettür giyim modellerini biraz inceleyelim. Soldan ilk resimde jean pantolon ile kombin yapılmış.Jean pantolon buz rengi olduğu için üzerine açık renk tesettür bluz modelleriyle kombinlenmesi gerekir.Dar paça jean altına stiletto ayakkabı çok hoş bir görüntü sağlamış.İlk kombinle hem günlük hem de iş ortamların kullanabilirsiniz.

Ortada ki kombinde daha salaş detaylar kullanılmış.günümüzde tesettürlü bayanların takip ettiği giyim tarzına uygun bir kombindir. İlk iki resimde de şal bağlanmış tesettür spor giyim kombinlerin de başörtüsü seçimi şaldır. Eşarp modelleriyle kombin yapmaya çalışmayın derim.Bağlama şekillerine de dikkat edersek daha dağınık şekilde bağlanmış .

Tesettür Giyim Spor Etekler

spor tesettür etek modelleri

İşte renkgarenk tesettür  pileli etek modelleri …  Bu etekler ile düz bir bluzu kombinleyebilirsiniz. İfil ifil rahatça dolaşabilirsiniz bu etek modelleri ile altına da üstünüze kombinlediğiniz bluz renginden babet ayakkabı modellerini kullanabilir. Resimde ki son moda spor tesettür giyim etek modellerinden kesinlikle birini denemenizi tavsiye ederim.

Tesettür Giyim Spor Elbiseler

spor tesettür giyim elbise

Tesettür giyim spor elbiseler gündelik hayatta rahatlığını düşünen bayanlar için en doğru tercih yazın tam bunaltıcı havası artık gelmeye başlamışken üzerinize tek parça tesettür spor elbisenizi çekerek dışarı rahatça çıkıp her yeri sıcaktan bunalmadan gezebilirsiniz. Genel de penye kumaştan olanları tercih ederseniz vücudunuzdaki hareket rahatlığını fark edeceksiniz. Resimdeki kombin gibi gri rengi tesettür elbise modelleri ile beyaz şalınızı kombinleyebilirsiniz.

Tesettür Spor Tunik Modelleri

tesettür spor tunik

Son moda spor tesettür giyim dedik tesettür spor tunik modellerini de unutmayalım .Tesettür spor tunik modelleri de en çok satan modeller arasında ülkemizde. Tesettür giyimde en çok rahatlığından dolayı tunikler tercih edilir. Satış oranları tesettür spor tunik modellerinde daha fazladır. Resimdeki tesettür spor tunik modelinde ise birçok kumaş varyantı bir arada kullanılmış. Bu sezon spor tesettür tunik modellerinde bu boy daha fazla kullanılmaktadır. Altına dar paça jean pantolonlar ile bu tunikleri kombinleyebilirsiniz.

Sizlerde rahatınıza düşkün tesettürü bayanlarsanız, son moda spor tesettür giyim modellerini takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir