Son Moda Tesettür Kadife Elbiseler

Categories ModaPosted on

Bu sene tüm defilelerde tüm moda görsellerinde en çok kullanılan parça kadife kumaş diyebiliriz. Seneye damgasını en iyi vuran modeller kadife modeller. Sizin içinde son moda kadife tesettür elbise modellerini inceledik ve hangi tarzları hangi kombinlerde kullanmanız gerektiğine değindik. Kadife 2016 kış sezonunda sadece elbiselerde değil tüm parçalarda kendini göstermektedir.
kadife tesettür elbise
İşte yeni sezonda önemli tesettür giyim markalarından öne çıkan kadife detaylı son moda en şık elbise modelleri…

Düğmeli Kıyafet Model Tasarımları

düğmeli kadife tesettür elbise

Kadifeye küçük top düğmeleri ekleyen modacılar yakışacağını önceden kestirmişlerdir. Kadife siyah kumaş ve kolsuz uzun elbise modellerini kışın beyaz gömlekler ile kombinleyebilirsiniz. Siyah ve beyazı kadife kumaşta görmek sizi etkileyeceğine eminiz.

Etnik Desenli Elbise Modelleri

kadife etnik desenli tesettürlü elbise

Kadife sadece düz kullanılmamıştır. Etnik desenler ile birleştirilip mat renklerde tasarımlarda vardır. Tesettürlü bayanların tercihlerinde bu sezon etnik desenli uzun tesettür kadife elbise modelleri ilk sırada diyebiliriz.

Yeni Sezon Şık Renkli Kadifeler

yeni sezon renkli kadife elbise

Kadife kumaşlar artık renklendi. Son moda renkli kadife elbise modelleri özel günler olsun günlük hayat olsun her yerde rahatça kullanabileceğini parçalardandır. Kadife kumaşda genelde daha düz çizgiler izlenir. Sade ve şık modeller kadifenin güzelliğini ortaya koyan en güzel modellerdir.

Kışın en çok tercih edilen bu modeller hemde sizi sıcak tutmaya yarayacaktır. Kumaş özelliği dolayında kışın sizi soğuktan koruyacaktır. Her kış kadife detayların ön plana çıkmasının önemli sebeplerinden bir tanesi de budur.

Temizliği Nasıl Yapılır?

kadife temizliği nasıl yapılır

Kadife kıyafetleri hassas olmasından ötürü kesinlikle makinede yıkamamalıyız. Kışın giyilmesi güzel sıcak tutan bu kumaş temizlenmesi bir o kadar da zordur. Kadife kumaşı elde yıkamamak isterseniz sıkma çitileme gibi işlemler kesinlikle uygulamayın. Islak bezle silerek temizleyebilirsiniz. Ya da en iyisi siz kuru temizlemeye verebilirsiniz.

Son moda kadife elbise modellerini dolaplarınıza şimdiden eklemeniz gerekmektedir. 2015-2016 sonbahar kış modasının en trend modellerinden olan bu elbiselerin üzerinizdeki hafifliğinden gelen şıklığını sizde hissedeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir