Stil Sahibi Büyük Beden Kıyafet Tasarımları

Categories ModaPosted on

Kilolu kadınlar nereden, nasıl giyinecekleri konusunda genellikle soru işareti yaşar. S, M ve L bedenlerde kıyafet koleksiyonları her yerde çok çeşitliyken, büyük bedenlerde kıyafet bulmak, küçük bedenlere göre çok daha zordur.

Eğer büyük beden giyimde dilediğinizi bulamıyor, bulduğunuzda da nasıl kombinlemeniz gerektiğini  bilmiyorsanız, büyük beden giyim ipuçlarımız tam size göre.

Büyük bedende şıklığı yakalamak için tavsiyelerimize göz atın.

Tarzınızı belirleyin

Giyim stiliniz, kişiliğinizi, hayata bakışınızı, karakterinizi yansıtır. Bu nedenle öncelikle sizin, nasıl bir tarzda giyinmek istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Örneğin eğer dikkat çekmeyi sevmeyen, sessiz sakin biriyseniz pastel renklerde büyük beden giyim sizin için uygun olabilir. Geçmişe ilginiz varsa ve 1970’li ve 80’li yılların tarzını beğeniyorsanız bohem ya da vintage giyinmeyi tercih edebilirsiniz.

Renklerden korkmayın

Fazla kilolarınız var diye hep siyah renkte giyinecek değilsiniz. Renkleri kullanmaktan ve kombinlemekten korkmayın. Cesur olun. Örneğin büyük beden elbiselerde desenlere şans verin, büyük beden tuniklerde ise canlı renkleri kombinlerinizde kullanmaktan korkmayın.

Mevsime uygun giyinin

Yazın ve kışın ne giyeceğini seçmek çoğunlukla çok kolaydır; çünkü tek yapmanız gereken kışın kat kat giyinmek, yazın ise bluz, etek, şort ve ince pantolonlardan yararlanmak. Peki ya ara mevsimlerde öyle mi? İlkbahar ve sonbaharda çoğu zaman ne giyeceğimizi bilemez, yanlış giyinme nedeniyle mont ve ceketleri elimizde taşır, grip, nezle gibi hastalıklara davetiye çıkarırız. Bu nedenle ara mevsimlerde ne giyeceğinizi iyi seçmeniz gerekiyor.

Ara mevsimlere uygun büyük beden giyim seçenekleri aslında düşündüğünüzden çok daha fazla. Örneğin büyük beden elbise modelleriyle giy-çık pratikliğinde şıklığı yakalayabilir, büyük beden pantolonlarla üşümeden ve terlemeden dışarıda gönlünüzce vakit geçirebilir, büyük beden tuniklerin üstüne ince ceket ve mont alarak havanın her sıcaklığına uygun giyinmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Büyük beden kıyafetleri bulma ve kombinleme konusunda endişe etmeyin. Her bedende olduğu gibi fazla kilolu olanlar için büyük bedende de çok fazla kıyafet seçeneği var. Siz sadece tarzınızı ve renklerinizi belirleyin. Baharın tadını yepyeni tarzınızla çıkarın!

Kırmızı Üst Giyim Bluz Büyük Beden bonprix

Sarı Jarse Bluz Büyük Beden Üst Giyim bonprix

Baharlık Kapüşonlu Haki Büyük Beden Ceket bonprix

Şifon Turuncu Büyük Beden Elbise Baharlık bonprix

Daha fazlası için bonprix.com.tr‘yi ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir