Sürralist Desenler Ve Desenli Tesettür Elbiseler

Categories ModaPosted on

Artık moda dünyasında bireysellik bir kez daha tekrar ortaya çıktı. 2015 2016 tesettür sonbahar kış modası koleksiyonlarında da tasarımlar aynı bir puzzle oynar gibi hayal edin ve parçaları birleştirin. Sizi anlatan resmi deseni kendiniz oluşturun. Dilediğiniz parçaları bir araya tesettür giyimde de getirebilirsiniz.

Moda rüzgarında tanışacağınız sezon kıyafetlerini taşıyan kadınlar size bir ilham perisi olacak. Sürralist desenler ve detoks etkisi yaratacak renk paleti gibi tasarımlar yine sokaklarda.

Merak edenler için sürralist nedir onu da açıklayalım.

Sürralist Nedir?

Sürralist aslında Fransa da ortaya çıkan bir akımdır. Gerçeküstü yapıtların oluşturan kişi ye sürralist veya oluşan yapıta da sürralist denir. Biz de bu son bahar kış sezonun sürralizmi desenlere kıyafetlere taşındığını gördük.

sürralist desenler

Flashback, metalik renkler yeni modellere açık gardrop için 80 lerin çarpıcı desenleri çağdaş sokak modasıyla karışmış durumda.

sürralist tesettür elbise

Detaydan bütüne bir yollucuk var  dalgaları giyiceğiz sezonda. Fırfırın üzerimizde yarattığı karakter değişimini yaşayacağız. Sezonda artık  cüretkar bir oyun oynamaya ne dersiniz hanımlar? Zebradan leopara hayvan desenleri ile yeni sürrralist desenli tesettür elbise modellerinizi oluşturmak için ne bekliyorsunuz?

desenli tesettür elbiseler

Sadece tesettür elbise modelleri değil  tesettür giyimde paltolara yayılan bu sürralist desenlerden sizlerde sahip olmalısınız.  Sonbahar mevsimin de yeniliklere açık olan ve dinamik bir modayla yansıdığı desenli tesettür elbise modellerinin rüzgarına sizlerde kapılacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir