Tekbir Giyim Elbise Modellerinde 2016 Şıklığı

Categories ModaPosted on

Popüler tesettür giyim markalarından tekbir giyim elbise modelleri 2016 sezon ürünlerini tanıtacağız. 2015 – 2016 sonbahar kış modasından en güzel elbise modellerini tekbir giyim markasında inceledik. Sanal ortamda çok fazla bulamayacağınız ama mağazaların rahatlık ile her türlü modelini bulabileceğiniz Tekbir tesettür elbise modellerini sizler ile paylaşmak istedik.

Sonbaharın en modern kumaşlarından yapılan tasarımlar ile çok şık tesettür kombinleri yapabilirsiniz. Tesettür abiye elbise büyük beden elbise her türlü ihtiyaçlarınızı Tekbir Giyim mağazalarında bulabilirsiniz.

Şimdi Tekbir Giyim elbise modellerini inceleyelim…
2016 tekbir giyim elbise

Tekbir’in Sonbahar Modasında Pileli Elbiseleri

Tekbir Giyimde sonbahar kış modasında daha koyu renkler tercih edilmiştir. Sonbaharın kışın soğuk havasından bizi uzakta tutmak için kumaş tercihleri daha az hava geçiren kumaşlar olmuştur. Modellerinde siyah renk yine en baş renk olarak yer almaktadır. İlk modeldeki pili detayları bu sezon kışın her kalın kumaşta elbise modellerinde hatta dış giyimde de karşımıza çıkacak.

İkinci modelde ise küçük piti kareli kumaşlar ilgimizi çekmektedir. Kareli kumaşlar tek renk kumaşlar ile kombin içerisinde elbise modellerinde yer alacaktır. Elbise modelleri genelde yüksek bel kesim olarak tercih edilmiştir. Yüksek bel kesimli elbiselerde ince kemerler ile küçük detaylar kullanılmıştır.

tesettür volanlı elbiseler tekbir giyim

2015-16 Sonbahar Kış Volanlı Elbiseler…

Bu elbise modellerinde sonbaharı biraz daha yumuşatan çiçek detayları yer almaktadır. Tekbir Giyimde koyu renk kumaş en çok kullanılan renk demiştik ve bu modelde de lacivert renk çiçek desenleri detaylandırılmıştır. Tekbir Giyim tesettür elbise modellerinde ayak bileklerinde biten etekleri daha çok kullanmıştır.  Modelde gördüğünüz gibi volan detaylı elbiseler yine en çok kullanılan modellerdir.

tekbir 2016 sonbahar kış elbise modelleri

Son olarak sezonun en tarz elbiselerinden diyebileceğimiz hem de renk olarak sonbaharı en iyi yansıtan turuncu renk bu ceketli elbise modelini tercihleriniz arasına koyabilirsiniz.

Tekbir Tesettür Elbise Modelleri Fiyatları Nasıl?

Tekbir Giyim’de elbise fiyatları 110 TL – 400 TL arasında değişmekte. Birçok tesettür markasını inceleyip fiyatlardan pek memnun kalmayan hanım kardeşlerimiz bilirler ki tesettür sektöründe ürünlere pahallı diyebiliriz. Ama bizzat marka kalitelerini bilen ve ürünleri incelemiş biri olarak ürün kalitesi açısından bu fiyatların uygun olduğunu söylebilirim. Ürünü aldığınızda dikiş ve kumaş kalitesini görünce dediklerime hak vereceksiniz. Başka tesettür markalarında 40-70tl civarında olan tesettür elbise modelleri’de var ama birçoğu seri imalat ürünleri ve kalitesiz ürünler. Umarım doğru seçimi yapabilmenizde bir katkım olur. Dilerseniz alternatif olarak diğer tesettür elbise modellerini bu linkten inceleyebilirsiniz.

Tekbir giyim elbise modelleri 2015-2016 sonbahar kış modasında yerini çoktan almaya başlamıştır. Bu sezon elbise seçimleriniz Tekbir giyim tesettür markasını gözden geçirebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir