Tekbir Giyim’deki İndirimli Tunikleri Keşfedin!

Categories ModaPosted on

Tunik giymeyi sevenler için tekbir indirimli tunikler  yazımızda alışverişler izlerinizde doğru parçaları seçmenize yardımcı olacağız. Öncelikle sonbaharın bitimine doğru depoları indirdik reklam sloganlarıyla Tekbir tesettür giyim markası ilgimizi çekmeye başlamamıştır. Tekbir markasının üretimindeki kaliteyi ve şıklığı bir arada yaşamak isteyenler için en güzel ve uygun modelleri derledik. Öğreneceğiniz Tekbir tunik fiyatları seçim yapmakta zorlanan tesettürlü kardeşlerimize yardımcı olacağından eminiz.

Tekbir Uzun Tunik Modelleri Farkını Hissettiriyor!

tekbir indirimli tunik

İlk örneklerimizden biri olan resimdeki tesettür tunik modelinin bilinen modellerden farklı tabii ki boyudur. Bu modelde tunik boyu bazen elbise modeli olarak görünse de yerlere yakın yapılmıştır. Her zamanki gibi ince kumaşlarda kullanan tekbir markası bu sefer incelikle zarafeti bir araya getirmiştir.

Farklı Renklerde Çok Çeşit Tesettür Tunik Modelleri Burada…

tekbir giyim tunikleri

Birçok farlı renkteki tunik modelleri tekbir giyimde daha klasik modellerde tasarlanmıştır. Krep kumaştan tasarlanan ve farklı bir varyant olarak kullanılan desenli kumaşlarla birleştiren bu modeller tüm genç bayanların gözdesi olmuştu.

Sonbaharı Renkli Geçirmeye Ne Dersiniz?

tekbir sonbahar kış tunik modelleri

Sonbaharı diğer markalara nazaran daha renkli geçirmek sizin elinizde diyebiliriz. Uygun fiyatlara bu bahardan kalma sonbaharlık tunik modellerini satın almak için tekbir giyim sitesine ya da tekbir giyim mağazalarına gidebilirsiniz. Resimde kullanılan bol tunik modeli evaze kesimi ile senin tüm moda kalıplarını üzerinde taşıyor. Şaşırtıcı olarak sonbahar yapraklarının üzerinde bu denli canlı görünmesi tasarımların takdir edilir yanınıza gözler önüne sermektedir.

Okyanus Esintisini Kışında Hissedin…

ucuz mavi beyaz tunik

Bir yandan soğuk hava esintilerini yaşarken t ekbir giyim başarımlarında okyanustan esinlenerek tonladığı tesettür modellerice yer almaktadır. Mavi beyaz ve türkuaz tonları bir arada desenlemek kullanan markanın bu model tunikleri diğerlerine göre daha çok sevilmektedir.

Eskimeyen Şıklık Tekbir Giyimde…

Son olarak eskimeyen şıklık olacakta geçen bu modelleri mağazalarda deneden geçmeyin derim. Tesettürde çalışan bayanlar şık giyinmek isteyen bayanlar için en indirimli tunik modellerinden birisi diyebiliriz. Bu tür tunik modellerini 59 TL’den 120 TL arasındaki fiyatlara satın alabilirsiniz.

indirimli tekbir tunikleri

Tekbir indirimli tunik modelleri ve fiyatları aramanızda umarım sizlere yardımcı olmuşuzudur. Şık kalmanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir