2016 Tesettür Abaya Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Muhafazakar kesimin gözdesi tesettür giyim sektöründe son dönemde sıkça kullanılan 2016 abaya modelleri ve abaya fiyatlarını sizler için bugün ki yazımızda sergiledik. Son zamanlarda bayağı ünlenmesine rağmen ismini anlamanı bilmeyenler için abaya nedir? Açıklamayı da unutmayacağız tabi ki.

tesettur abaya modelleri

Abaya nedir dersek? Abayalar aslında ilk olarak Arap ülkelerinde çıkan bir kıyafet türüdür. Çarşaf giyen kadınların biraz daha modern yapılı kıyafet arayışlarından doğmuştur. Geniş bir kesimi olup pardösü, ferace ya da elbise olarak da kullanılabilir.

Şimdi gelelim tesettür abaya modelleri ve fiyat aralıklarına…

En Güzel Abaya Modellerini Sizler İçin Seçtik.

abaya modelleri 2016

Sizler için seçtiğimiz ilk model ferace yerine de kullanılan siyah renkli bir abaya modelidir. Siyah üzerine desenler kullanılan abaya modelinde göğüs üstünde ve manşetlerde kullanılmıştır. Buda siyah üzerine şık bir görüntü oluşturmuştur. Bu modelleri resimdeki gibi kontrast renk eşarplar ile kombin yapabilirsiniz. Bu abaya elbise modellerinin fiyatları ise 104 TL olarak belirlenmektedir.

kırmızı abaya modelleriyle fiyatları

Gençler için en güzel abaya modellerinden biri salaş duran ama çok modern bir havaya sahip bu modeldir. Torbalanmış kalıbı ile çok şık bir duruş sergileyen bu model fiyat olarak da yüzünüzü güldürecektir. Sadece 30 TL’ye alabileceğiniz modelleri online satış sitelerinden bulabilirsiniz. Bu modellerin birkaç farklı rengi de sahip olabilirsiniz.

abaya modelleri

Bu japone kol abaya modeli ise taş işlemeleri ile en şık modeller arasına girmektedir. Geniş açılan kolları ile farklı modelleri seven tesettürlü hanımlar için bu modeller birebirdir. Farklı renkleri de mevcut olan bu modelleri sadece 60 TL’ye internetten ya da tesettür kıyafetleri satışı yapan mağazalardan sattın alabilirsiniz.

En güzel tesettür abaya modellerini sizler için seçerek tesettüre yeni bir tarz sağlayan 2016 yeni sezon abaya modelleri ve fiyatlarını artık sizlerde biliyorsunuz. Sizde abaya modellerini tercih ederek uygun fiyatlara şık bir duruş sergileyebilirsiniz.

1 comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir