Tesettür Bayan Deri Yelek Kombinleri

Categories ModaPosted on

Bu yazımda sonbaharda en çok kullanılan parçalardan olan tesettür giyimde yelek modellerinden deri yelekleri ele almak istedim. Tüm bayanlar yelek giymeyi çok severler. Çok farklı modellerde ve tarzlarda yelekleri tercih edebiliriz.  Ama yelekleri her zaman kombin yapmak kolay değildir. Uzun olur püsküllü olur zorlanırız. Şimdi sizlere en çok kullanılan parça deri yelek nasıl kombine edilir, tesettür yelek kombinleri ve bayan deri yelek kombinleri nasıl yapılır biraz bahsedeceğim.

Beyaz Gömlekle Harika Uyum

Siyah deri yelekler ilk tercihleriniz ise  kombinleriniz de kesinlikle beyaz renkleri tercih etmelisiniz. Siyah salaş bir yeleğinizin altına yakalı bir beyaz gömlek giyerek bilekte biten pantolon modelleri ile kombinleyebilirsiniz.

yelek kombinleri tesettür modası

Renkli Kombinasyonlar…

Sadece deri denildi mi akla siyah modeller gelmez. Siyah modellerin yanında renkgarenk deri yeleklerde tercih edebilirsiniz. İçinizin ışıltısı renkli deriler ile yansıtabilirsiniz. Sadece tam deri olmayan modellerin yerine deri garnileri olan modelleri de tercih edebilirsiniz.

bayan uzun yelek kombini

Püsküller Her Yerde…

Püsküller artık deri modellerde de karşımızda. Derinin püsküllerinin spor  havasını kombinleriniz de jean pantolonları kullanarak tercih edebilirsiniz. Jean altına stiletto ayakkabılarınızı giymeyi unutmayın..

püsküllü tesettür yelek kombin

Minimal Bir Şıklık…

Son tesettür yelek kombin önerim size düz dar uzun etek ile kapitoneli deri fermuarlı yelek modellerini resimdeki gibi şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Eşarp ile ayakkabı seçim renkleriniz birbirini takip eden tonlardan olmasına da gayret ederseniz şıklığınızın önüne geçecek hiçbir şey kalmayacaktır…

yelek kombinleri tesettürlü bayan

Bayan Deri Yelek Kombinleride Tesettür Tarzı

Tesettürlü hanım kardeşlerimiz genellikle uzun yelek modellerini tercih ettikleri için kitlemiz özel takipçilerimize yardımcı olmaya çalıştık. Tabiki bu renk kombinasyonları kısa yelekler ilede yapıldığında aynı şekilde harika renk uyumu sağlayacaktır. Tesettürlü bayanlar için deri yelek nasıl kobine edilir konusunda umarım size yardımcı olabilmişizdir. Şık kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir