Tesettür Beyaz Pantolon Kombinleri

Categories ModaPosted on

Tesettür Beyaz Pantolon KombinleriYazın renklerin vazgeçilmezleri arasına giren beyaz,tesettür beyaz pantolon kombinleri ile birleşince en güzel parçaları oluşturmaktadır. Beyaz pantolon nasıl kombinlenir hangi parçalar ile birleşince tesettür giyime daha uygun olur sizlerle paylaşacağız. Ufak ip uçları ile de sizlerin modaya daha yakın olmanızı sağlayacak detaylara değineceğiz. Artık saflığı simgeleyen beyaz ile en şık belki de siz olacaksınız.

Beyaz pantolon nasıl Kombinlenir?

beyaz pantolon modelleri

Yazın soft renkler en çok tercihimiz olurken onları en iyi tamamlayan renk beyazı da unutmamak gerekir. Şu sıralar bol pantolonlar modayken bir de kumaş stilini taşıyan bol pantolonlar bu modaya dahil olurken kombinler daha da şıklaşmaya başladı. Beyaz bol ütü izli pantolonları resimdeki gibi yelekler ile kombinleyebilirsiniz. Aynı şekilde yelek içine beyaz gömlek giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Beyaz renk havuç pantolonlar ilk sırada…

tesettür pantolon çeşitleri

Her senenin modası olarak bilinen havuç pantolonlar bu sene de yazın beyaz renkleri ile bizimle olacak. Beyaz pantolonları yine aynı şekilde beyaz gömlekler ile kombin erken üzerine Seçtiğiniz yelek ya da ceketler en canlı en soft renkler olabilir tercih size kalmış. Yine aynı şekilde resimdeki gibi beyaz gömleğinizin yakasına bol bol şaşaalı takılarınızı kullanabilirsiniz.

Bol ve havuç pantolonlar tesettür için daha uygun olup kombinleriniz de rahatlık ile kullanabileceğiniz parçalardan biridir. Havuç pantolon nasıl giyilir merak ederseniz tıklayınız.

Dar kesim tesettür beyaz pantolon kombinleri yapanlara öneri…

beyaz dar paça pantolon

 

Bir daha az daha dar kesim klasik beyaz pantolon giymek ister misiniz? O zaman kesinlikle uygulamanız gereken önerimiz bu tür pantolonlarınızın üzerine bileklere kadar uzun gelen tunikler seçmenizdir. Beyaz pantolon seçimleri yaparken bu tür konuları çok dikkat etmeliyiz. Beyaz pantolon seçimleriniz de bu tür detaylara dikkat etmenizi öneririz. Bileklerinize kadar uzanan tunikler de hemde daha şık görünmüş olacaksınız.

2017 ilkbahar yazının da en çok tercih edilen tesettür beyaz pantolon kombinlerinden en güzel kombin önerilerini sizlerle paylaştık. Beyaz pantolonlarınızı seçerken modayla ilgili ufak bir tüyo da verip konumuzu bitireceğiz. Beyaz pantolonları sade beyaz seçmek yerine nakışlı modaya uygun olarak işlenmiş detaylardan da tercih edebilirsiniz. Modayla mutlu olmanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir