Tesettür Bindallı Modelleri 2017’de Size Hava Katacak!

Categories ModaPosted on

Kına gecelerinin olmazsa olmazı bindallılardır. Tesettür bindallı modelleri ve fiyatları hakkımızdaki yazımız ile bindallısını henüz seçmemiş gelin kızlarımızın gönlünü feth ediyoruz. Binlerce renk ve modellerden oluşan bindallıları hemen seçmek o kadar kolay olmayacak. Şimdi sizler 2017’de moda olan hem tesettür bindallı seçmede yardımcı olacak hemde fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

2017 Vazgeçilmezimiz kırmızı bindallılar

tesettür kırmızı bindallı

Hemen hemen her gelin kınasında bindallı giymeyi hayal eder. O eski motifleri taşıyan kıyafetler içerisinde sultanlar gibi olmayı hayal ediyorsunuzdur. Genelde tercihlerinizde kırmızı bindallı modelleri ilk sırada gelir. Kabarık gelinlik tarzı olanları da seçebilir yada kaftan modelli bindallıları da seçebilirsiniz. Kırmızı rengini tercih ettiğiniz de üzerindeki aksesuar modellerini altın renklerinde seçmeniz daha şık görüntü yaratır.

Prenses tarzı modellerde daha kabarık kına başı seçmelisiniz ve geniş taçlar kullanmalısınız. Tacınızdan uygun renkteki şifon duvağınızı yere kadar uzatabilir kuyruklu modeller kullanabilirsiniz.

Kına Gecesinin Favorisi Renkli Bindallı Modelleri

tesettür bindallı modeli 2017

Son dönemlerde kınaların en çok tercih edilen bindallıları renkli modellerdir. Klasik modellerin alışılmışın dışında mor pembe yeşil renkler kullanılmaktadır. Genellikle bu modellerde çift renkler tasarlanır. Resimdeki gibi büyük gösterişli aksesuarlar ile bütünleştirebilirsiniz. Bindallı renginizi seçerken eğer kınanızda bir organizasyon grubu ile anlaşacak iseniz ona göre ekibe uyumlu yada ekibi size konsepte uydurmalısınız.

Hürrem Tarzı Tesettür Bindallı

yeni sezon aksesuarlı bindallılar

Saray tarzını yansıtan Hürrem tarzı bindallı modelli altın tonları bindallınız da daha çok tercih edebilirsiniz. Bu desenler ve formlar son yılların en çok beğenilen modelleri arasındadır. Resimdeki gibi farklılıklar yaratmak isterseniz zincir püsküller omuzlarınıza eklettirebilirsiniz. Hatta tacınız da ön kısımda püskül sarkıtabilirsiniz. Boncuk işlemeli pelerinli modelleri de seçebilirsiniz.

Sade Modeller Sade Fiyatlar

kına için bindallı modelleri

Tesettür bindallı modelleri ve fiyatlarına bakarken bir kaç yer gezinmenizi öneririz. Kabarık olmayan modelleri 200 tl üzeri fiyatlarda satın alabilirsiniz. Bu modellerde genelde sade kaftan ve altındaki elbise yada şalvarı vardır bu yüzden fiyat olarak daha makuldur.

Diğer kabarık yada daha süslü modelleri kiralayabilirsiniz. Dilerseniz 800 tl fiyatlarda satında alabilirsiniz. Kına gecesinde tek model ile kalmayıp bir kaç model giymek isterseniz sizlere hem kaftan seçmenizi hemde kabarık modelleri seçmenizi öneririm. İki modelinde tadına varmalısınız.

1 comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir