Tesettür Çarşaf Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Tesettür giyimde çarşafı tercih edenler için bugün tesettür çarşaf modellerini ve fiyatlarından bahsedeceğiz. Hatta tesettür çarşafları hangi markalarda bulabilirisiniz ve hangi kumaşlardan tercih etmelisiniz gibi aklınızdaki birçok soruya cevap olmaya çalışacağız.

Tesettür çarşaf modelleri

tesettür çarşaf modelleri

Resimlerde gördüğünüz gibi aslında size hiç bir özelliği yok görünen tesettür çarşaflarında bir çok farklı kalıpları bulunmaktadır. Çarşaf seçimlerinde iki parça olan modelleri yada tek parça olan modelleri seçebilirsiniz. Sol tarafta iki parça olan yüzü açık model yer almaktadır. Bu tür modeller iki parçadan oluşmaktadır. Düz lastikli etek üstüne kolları biraz daha dar kesim olan üst bölüm yer almaktadır. Diğer modelde ise biraz daha fazla salaş kalıp vardır ve lastikle bel kısmından büzülüp tek parçadan tasarlanmıştır. Bu tür tesettür çarşaf modellerinin fiyatları ise 100 ile 180 arası değişmektedir.

Renkli tesettür çarşaf modelleri

renkli tesettür çarşaf

Çarşaf modellerinde sadece siyah renk bulunmamaktadır. Ama tabi ki bu renk seçimini yaparken rengarenk modelleri seçmek amacımızın dışına geçmek olacaktır. Bu yüzden farklı renk çarşaf modellerini seçerken daha az ilgi çeken koyu renk kumaşlardan tasarlanan modelleri seçmelisiniz. Size örnek olarak resimdeki gibi tam peçeli gri çarşaf modelini bunun yanı sıra ise lacivert, bordo,kahve gibi tonlarında önermekteyim. Tabi ki bunlarında da en en koyu tonlarını…

Tesettür çarşaf modellerinin  yerine uzun elbise ve omuzlarınıza kadar kapatan uzun eşarp modellerini de seçebilirsiniz.

Tesettür çarşaf kumaşı nasıl olmalıdır?

Tesettür çarşaflar da öncelikle kumaş iç göstermeyen özellikler de olmalıdır. Bununla birlikte genelde medine ipeği denen az gramajlı yani hafif ve dökümlü olan kumaşlarında seçebilirsiniz. Yada daha dökümlü ilan krep kumaşları da seçebilirsiniz. Bu iki kumaşlarda hem rahat şekilde hareket edebilir hem de iç göstermediğini emin olabilirsiniz.

Gelelim çarşaf almak istediğinizde nerelerden bulabileceğinize… peçeli çarşaf modelleri ve pelerinli ve tek parça olan çarşaf modellerini internetten bir çok tesettür giyim markasından bulabilirsiniz. Daha ucuz fiyatlara tesettür çarşaf modellerini arar iseniz size önerimiz n11 gibi sitelerde daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz..

1 comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir