Tesettür Deri Ceket Kombinleri ve 2016 Fiyatları

Categories ModaPosted on

Artık tesettür giyimde deri ceket kombin yapma zamanı geldi. Bayanlar artık deri ceketlerini kombinler ile şıklaştırarak bu havada giyebilirler.

deri ceket kombin ve fiyatları

Kaşe şişme kabanlar şuan için fazla geldiğinde deri ceketlerimize sarılma zamanı. Şimdi hangi ceketler nerde daha ucuz bir bakalım. Nasıl kombinler yapacaksınız bir bakalım… Ayrıca deri yelekler ile kombin yapmayı düşünürseniz buraya tıklayıp tesettür deri ceket kombinlerini konumuza göz atabilirsiniz.

Tesettürde Kısa Deri Ceket Kombinleri

Kısa deri ceket tercihe göre değişir. Sizde eğer kısa deri ceket tercih edersiniz altına kombinlediğiniz etek ya da salaş bol pantolon modelleri olmalıdır. Kısa olduğundan dolayı vücudunuzu tam olarak ortaya çıkardığını düşünerek kombin yapmalısınız. Resimler deki kısa ceket modellerini kayra markasından satın alabilirsiniz. Şuan indirimde alacağınız bu ceketleri sadece 69,90 TL ye satın alabilirsiniz. İki modelde bele oturtmalıdır. İkinci boy olarak biraz daha uzun olduğu için daha rahat kullanabilirsiniz. Tesettür giyim deri ceketleri her renk ile kombin yapabilirsiniz. Eğer deri ceketiniz siyah ise her renk uyacaktır. Renkli deri ceketler için aynı konudan bahsedemeyiz tabi. Çanta seçimlerini sırt çantalarından yapabilirsiniz. Çok şık duracağına eminiz.

tesettür deri ceketler

Kısa Deri Ceket İçine Ne Diyilir?

tesettür deri ceket kombini

Kısa deri ceket içine ne giyilir genelde hep bizim kombin yaparken sorunumuzdur. Kısa deri ceketleri elbiselerin üstüne giyebilirsiniz ya da dar paça pantolon üzerine tunik giyerek hem de üstüne deri ceketinizi kombinleyebilirsiniz.

Uzun Deri Ceket Modelleri ve Fiyatları

Tesettür giyimde belki de en rahat kullanabileceğimiz model uzun deri ceket modelleridir. Uzun deri ceketleri tarzlarına göre farklı kombinler ile kullanabiliriz.

uzun deri ceket kombinleri

Düz uzun deri modelleri bu tarz klasik deri ceket modellerden tercih edebilirsiniz. Bu ceketlerin altına her türlü kıyafetlerini kombin edebilir ister şal ister eşarp modellerini kullanarak kombin yapabilirsiniz. Bu modellerde sırt çantası kullanamazsınız. Daha klasik çantaları tercih edebilirsiniz. Bu model deri ceketleri 250 TL’ye Azra Özer’in tasarımlarında bulabilirsiniz.

tesettur giyim deri ceket kombin

Uzun deri ceketlerden biraz daha kabana yakın modeller arasındaki ceketleri Sefa Merve’den alabilirsiniz. Bu ceketleri pantolon bluzlarınız ile kombin yapabilirsiniz. Hem de sizi sıcak tutan modelleri akşam saatlerinden rahatlıkla giyebilirsiniz.

2016 tesettür deri ceket kombinleri ve fiyatlarını anlattık. Sizde bu güzel havalarda bir deri mont sahibi olabilir ya da bu deri montunuzu kıyafetlerinizde kombinleyerek kullanabilirsiniz. Şık kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir