Tesettür Düğün Kombinleri İçin Gençlere Öneriler

Categories ModaPosted on

Hâlâ düğünler devam etmekte iken sizlerde tesettürde düğün kombinleri paylaşmak istedik. Kapalı bayanlara düğünlerde giyilebilecek en güzel tesettürlü abiye kıyafetleri seçerek düğünün en şık bayanlar arasında olmanızı sağlayacağız.

En ufak ayrıntılarına kadar tesettür düğün kombinlerinde hangi aksesuarları kullanabileceğinizi anlatacağız.

Canlı renklerle düğünde buradayım deyin!

düğün kombini
Kadife kıyafetlerin en önemli noktası her özel güne uyarlanabilmesidir. Üst bedende ve kollarda volan özelliği ile hareketli bir hava yakalanmıştır. Günlük yaşamda da rahatça giyebileceğiniz kadife bir elbiseyi düğün gibi özel günlerde de aksesuarlarla birleştirerek tek bir abiye kıyafete çevirebilirsiniz. Sizinle ilk paylaştığımız bu abiye elbise modeli hem de cebinizi yakmayacak tutarlarda olacak hemde sizi sevindirecektir.

kırmızı renkli düğün kombini

Resimde tercih edilen modellerden biri Modanisa‘dan kırmızı abiye modelidir. Üzerine hiçbir desen gerektirmeyen bu abiye modelini sadece birkaç kalıp özelliği ile düğünlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bütün modelleri parlak bir kolye ile bütünleştirir düğün için hazır hale getirebilirsiniz. Size önerimiz kadife abiyeler de eşarp yerine şal kullanmanızdır. Ayakkabı, çanta seçimi ve şal modelini uygun renklerde yaparsınız kombininiz daha iyi olacaktır.

Siyah uzun abiye kombiniyle düğünün en asili olun!

düğün için tesettür abiye
Düğünlerde herkesin kendine yakıştırdığı renklerden biri siyahtır. Siyah o kadar asildir ki her türlü kusurumuzu kapatacak düzeydedir. Tekbir markasının siyah kolları volanlı abiye elbisesi ve bu elbiseler arasındadır. Sadece örnek olarak göstereceğiniz bu elbisede sadelik aksesuarla birleşerek hareketler verilmiştir. Hem fazla ilgi çekmemiş hem de şık olarak görüneceğiniz bir tesettürde abiye kombini oluşturabilirsiniz. Bu tür tek renk elbiseler de ayakkabı modellerin lame tonların da çantanızda ise siyah lame karışımı tercih edebilirsiniz. Emin olun en şıklar arasında yer alacaksınız.

Kayra dantel tesettür abiye modelini de düşünebilirsiniz

tesettürlü düğün kombini
Yeşil ile mavinin bir arada dantelli buluştuğu modellerinin en güzellerinden biri Kayra dantel tesettür abiye modelidir. Sadece tek bir desenden oluşan modelde belden kesim etek kullanılarak ufak volan verilip vücuda oturulması sağlanmıştır. Kollarda dirsekten sonra filelerle açıklık verilip mor çanta ile aksesuarları tamamlanan elbise düğün için uygun bir kombin olarak tasarlanmıştır.

Pelerin detaylı abiye elbiseler fena fikir sayılmaz…

Sena Sever'den düğün kombinleri
Genç kızların sevdiği modellerin en başında gelen pelerin modelleri uzun boylu ve zayıf bayanlarda daha güzel durmaktadır. Sena Sever’in pelerin detaylı elbisesinden yararlandığımız bu kombinle tamamen siyah aksesuarlar kullanılmıştır. Tesettür düğün kombinleri yaparken bu öneriler aklınızın bir köşesinde olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir