Tesettür Eşofman Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Sağlıklı bir yaşam için tek gerekli şey bence spor yapmak. Kilo vermek için de başta gelen şey spor yapmak, diyetten önce bence. Tesettürlü bir şekilde spor yapmak için de tesettüre uygun eşofman takımlarına ihtiyacımız var. Bu yazıda da tesettür eşofman modelleri ve fiyatları hakkında bahsetmeye hepimizin ortak sorununa çözüm bulmaya karar verdim.

Tesettür eşofman takımları satın almakta biraz zorlanıyoruz. Çünkü tesettür eşofman modelleri istediğimiz gibi tesettüre uygun bir şekilde çok yok. Ama bu konuda tesettür eşofman modellerini geliştirmiş markalar yavaş yavaş çoğalmaya başlıyor. Genelde isteklerimiz alt parça pantolon olduğu için üst parçanın tesettür tunik şeklinde dize kadar bir tesettür eşofman modeli olmasıdır.

TESETTÜR YÜRÜYÜŞ EŞOFMANLARI

tesettür eşofman modelleri ve fiyatları

Yürüyüşlerde kullanmamız için tesettür yürüyüş eşofmanları tercih edebiliriz. Resimdeki gibi üstü tesettür tunik şeklinde olan tesettür yürüyüş eşofman modellerini tercih edebilirsiniz.

PENYE TESETTÜR ESOFMAN MODELLERİ

penye tesettür eşofman

Genelde tesettür eşofman modellerinde bu sene penye kumaştan olan tesettür eşofman modelleri tercih edilmektedir. Penye tesettür eşofman modelleri sporda daha rahat hareket etmemiz için en uygun kumaştan yapılmış tesettür eşofman modelleridir. Hem de spor yapmanın amacı ter dökmek olduğundan dolayı terimizi emmesi için penye tesettür eşofman modellerini seçmemiz daha iyi olur. Tesettür eşofmanları modellerinde dikkat ederseniz diğer eşofman modellerine göre daha fazla klasik detaylar kullanılıyor. Tesettür spor giyimde klasik bir yaklaşımda bulunuyor bazı markalar.

Genelde tesettür eşofman modellerinde tercih edilen renkler koyu renklerdir. Penye kumaş olduğunda dolayı bol ve koyu renkler tercih edilir. Ama bu sezon markalar gri tonlara öncelik verip yeni bir tesettür stili oluşturmaya başlamıştır.

TESETTÜR EŞOFMAN NEREDE SATILIR

tesettür eşofman nerede satılır

Tesettür eşofman modellerine genelde tesettür giyimle ilgili olan mağazalarda az rastlanır. Her marka çalışmaz tesettür eşofman modellerini ama belli markalar, Adasea, Mayovera gibi markalarda bulabilirsiniz. Tesettür eşofman fiyatları genelde 99 TL ile başlayıp 200 TL ye kadar tesettür eşofman modellerine rastlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir