Tesettür giyim çanta modelleri ve fiyatları

Categories ModaPosted on

Her kıyafetimizin tamamlayıcısı çantalarımızdır. Çanta modelleri aslında bir aksesuar parçasıdır. Muhafazakar giyim kombinlerimizde aksesuarlarımızı seçerken de dikkat etmemiz gereken unsurlar vardır. Bugün ki yazımda kıyafete göre çanta seçimi hakkında sizi bilgilendirip. Tesettür giyim çanta modellerini size en güzel tesettür kıyafet kombinleri  ile anlatacağım. En güzel çanta modelleri 2015 modasında nelerdir göstereceğim.

Çanta nedir ve kadınlar neden çanta taşır?

Ufak bir açıklama yapalım sonra modayla ilgili kombinlerine geçebiliriz. Öncelikle çanta  belli ebatlarda tasarlanmış ilk olarak kadınların kullandığı içine her türlü kısa yada uzun seyahat öncesi eşyalarımızı koyduğumuz kumaştan yapılmış bir aksesuardır. Önceden sadece bayanların kullanım alanlarını süslerdi. Ama zaman  ilerledikçe erkeklerde de taşıyacak eşyalar günlük hayatta fazlalaştıkça onlarda çanta kullanmaya başladı. Neyse bırakalım erkekleri şimdi çanta modellerinin modayla uyarlanışına tesettür kombinlerimize nasıl ekleyeceğimize bakalım.

Çanta modelleri ebatlarına göre değişir. Bazı kıyafetlerimiz de küçük çanta modellerini bazı kıyafetlerimiz de standart boylardaki çanta modellerimi tercih edebiliriz. Kısa askılı çantalar uzun askılı çantalar, sırt çantaları birçok tercih edebileceğimiz çanta modelleri vardır.

tesettür çanta

Resimdeki modeldeki gibi bez çantalar 2015 yılının en moda çantalarıdır. Günlük hayatta tesettürde spor giyim kombinlerimizde de kullanabiliriz.

tesettür giyim çanta

2015 modasın da püsküller artık çantalara da sıçradı. Ama bu püsküller taba renk çantalarda ve süet kumaşlarda daha çok tercih ediliyor. Bu çantaların fiyatları aslında ucuz ama pahalı markaları işin içine sokarsanız pahalı fiyatları görebilirsiniz. Ya da piyasadan 55 TL – 70 TL arasına alabilirsiniz.

2015 tesettur canta kombinleri

Son dönemki çok parçalı bu çantaları da unutmadan söyleyeyim. Sizde benim gibi  yanında çok eşya taşıyanlardan iseniz sizin içinde en ideal çantalar bunlardır. Bu tesettür çantalar her eşyanızı ayrı ayrı koyabilirsiniz.

tesettür giyim çantaları ve kombinleri

Yukarıdaki kombinler de ayakkabı ve çanta kombinlenmiştir.  Böyle bir çanta ve ayakkabı kombinine  100 ila 250 TL arası fiyatlara sahip olabilirsiniz.  Sizde tesettür giyimde çanta modelleri seçerken kıyafetlerinizle kombinlemeye dikkat edin.

Güzel kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir