Tesettür giyim için kolluk ve boyunluk modelleri

Categories ModaPosted on

Tesettürlü kadınların kurtarıcıları olan kolluk ve boyunluk hakkında bugün ki yazım. Hepimiz zorlanıyoruz bu konuda. Kıyafetlerimiz seçerken ya kolları kısa kalıyor ya da boyunları açık oluyor. Boyunları eşarplarla kapatmaya çalışsak da yinede zorlanmış oluyoruz. Öyle bir şey tasarlamışlar ki bunlar bizim kurtarıcılarımız olan tesettür giyim için kolluk ve boyunluk modelleri.

Artık kıyafetlerimizi seçerken zevkimize uygun kıyafetler tesettüre uygun mu diye düşünmek yerine tesettür kolluk ve boyunlukları kullanıp rahatımıza bakabiliriz. Hem tesettür kolluk ve boyunlukların aksesuar olarak da kullanabiliriz. O kadar çok çeşitleri var ki tahmin edemezsiniz.

tesettur kolluk

Bu modeller kollukların en sade modelleri bunları yaz sıcaklarında tesettüre uygun olmayan bluz modellerinde kollar kısa ise rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem de iki kat üst giymekten kurtulmuş olursunuz.

tesettür giyim kolluk

Firmalar o kadar fazla güzel tesettür kolluk modelleri tasarladılar ki resimdeki gibi modellere sahip olup tüm kıyafetleriniz de kullanabilirsiniz. Hatta gözleriniz bu modellerden kıyafetleri görmez olacak eminim. O kadar farklı dantelli, tüllü, kurdeleli birçok model tasarlamışlar. Bu modeller ile sade elbisenizi bile canlandırabilir hatta odak noktasını kolluklarınızda toplayabilirsiniz.

tesetturlu boyunluk

Tesettür boyunlukları da unutmayalım. Belki tesettür kolluk modelleri kadar ihtiyacımız olan modeller değildir ama onlarda bazı kıyafetlerde kurtarıcılarımız oluyorlar. Tesettür modasında bu sezon baya kullanılmaya başlandı. Belki bazı insanlar giyilenin kolluk ya da boyunluk olduğunu anlamıyor ama tesettür kolluk yada boyunlukları kullanmaya başlayan tesettürlü bayanlar bu tasarımların rahatlığından vazgeçemiyor.

Tesettür için kolluk ve boyunluk modellerini rahatça tesettür mağazaların da hatta tesettür için alışveriş sitelerinde de bulabilirsiniz.

Hanımlar artık siz de tesettürlü olmayan bayanların giydikleri modelleri tesettür giyim için  kolluk ve boyunluk modellerini kullanarak gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir