Tesettür Giyim Panço Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Tesettür giyimde hem tunik, pantolon, elbise üstüne hem de etek üzerine giyilebilecek en rahat kıyafet olan ürün tesettür giyim panço modelleridir. Tesettür pançolar ayrıca soğuktan korunmamıza yarayabilecek en şık kıyafetlerdendir. Geçen 2015 kış sezonunda tesettürlü hanımlarda karşımıza çıkan panço 2016 sonbahar kış modasında bu sene de çok aktif olarak kullanılan kıyafet çeşidi olacaktır.

Sizler için en güzel markalardan seçtiğimiz tesettür pançoları paylaşıp ürün kalitesi,  değişik modelleri, fiyatları ve panço kombinleri yapabilmeniz de yardımcı olmaya çalışacağız.

2016 Kaban Stili

kaban panço modelleri

Havalar iyice soğumaya başladığı için panço modellerini daha kışlık olacak şekilde kaban panço modellerinden tercih edebilirsiniz. Resimdeki gibi 2016 yılı trendlerinden olan şirin yakalı panço kabanları tercih edip tatlı ama şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Kollu Model Çeşitleri

 

tesettür giyim panço kollu modelleri

Genelde panço denilince akla gelen kavram tesettür giyimle bütünleşince daha modern çizgilere doğru gidilmeye başlandı bile. Şu aralar en sık rastlanılan modellerden olan kollu panço modelleri kombinleri çok şık bir görüntü yaratıyor. Diğer pançolara göre bu modeller hareket esnasında sizi engellemeyecektir.

Örgü Örnekleri

 

örgü panço modelleri

Triko modellerini andıran yapıda olan örgü pançolar bir çok tesettür mağazalarından satın alabilir. Hem de kendiniz örebilirsiniz. Örgüde yapımı en kolay modellerden biri pançodur. Kendi desenlerinizi örgünüze uyarlayıp çok şık tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Kombin Önerileri

panço kombinleri

Panço nasıl kombinlenir sorunuzu da unutmadık ve size kışa uygun en güzel modelleri seçerek panço kombinleri önerisinde bulunduk. Resimdeki gibi triko panço modellerini boğazlı kazak ile kullanabilirsiniz. Kış geldi bacaklarınızı da kadife pantolon modelleri ile daha sıcak tutabilirsiniz.

Kahve ve bej tonlarını tercih ettiğimiz bu kombinde kışın en şık siz olabilirsiniz.

Fiyatlar Hakkında Bilgi

Panço modellerini kalitesi ve işçiliğine göre fiyatlandırabilirler. Sezonun en uygun panço modellerini 40 TL fiyat üzerinde tüm tesettür giyim mağazalarında ve online satış sitelerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Şuanda 2016’ya bir buçuk ay kala panço fiyatları bu yönde. Ama olurda 40 tl aralığında panço kalmamış derseniz online tesettür giyim mağazalarında gezmenizi öneririm. Çünkü aralarındaki rekabet ile en uygun ve ucuz fiyatlarla en şık tesettür pançolara sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir