Tesettür giyim tulum modası

Categories ModaPosted on

Tesettür giyimin yeni gözde modelleri tesettür tulumlarından bahsedelim bugün biraz da. Artık hemen her yerde görebileceğiniz tesettür tulum modelleri şimdiden moda olmuştur. Rahatlık açısından hem küçük bedenler hem büyük bedenler de istenilen ölçüleri bulmak kolaylaşmıştır. Artık firmalar büyük beden kıyafetleri üzerine çalışmaya başlamışlardır.

tesettür tulum

Resimdeki gibi elbise görünümlü tulum modellerini tercih edebilirsiniz. Şuan da en çok tercih edilen hit modeller arasındadır. Çift renk olarak uygulanır iç modeli düz renkten açık ton olarak seçilir dışta elbise görünümü veren kumaş ise koyu renklerden tercih edilmiştir. Bu modellerde hem kumaş fazla kullanıldığından hem de zor modeller ayrıntılı modeller olduğunda tesettür giyim mağazaları olsun internet satış sitelerinde olsun bu modellerin fiyatları 100 TL aşağısında satılmazlar.

Elbise tulum modellerini tesettür giyimde abiye olarak tercih de edebilirsiniz. Tesettür tulumunuzun beline taşlı kemerlerden kombin yaparak düğünlerde davetlerde kullanabilirsiniz. Hem de bu modeller stiletto topuklu ayakkabı modelleri ile çok şık duruyor.

yazlık tesettür tulum modelleri

Diğer bir tulum modelleri ise kolsuz modellerdir. Kolsuz modelleri altına tesettür gömlekler ile tesettür kombinleri yaparak kullanabilirsiniz. Ya da şık bluz modelleri ile tulumunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu tür tulumlar diğer tesettür tulum modellerine göre daha uygun fiyatlardadır. Son olarak bahçıvan tesettür tulum modellerini de unutmayalım. Bahçıvan tulumlar şuan için daha genç kesimlerin ilgi alanlarında. Bu tür tesettür tulum modelleri kalın kumaşlar ya da penye kumaşlardan yapılmaktadır. Üst kısma tesettür gömlek modelleri kullanıp daha cool bir hava yakalayabilirsiniz.

Tesettür giyimde tulum modellerini seçerken daha dar kesimler yerine bol kesimleri tercih etmeliyiz.. 2015 tesettür giyim tulum modası hakkında bildiklerimizi aktarmaya çalıştık. Bir sonraki makalemde görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir