Tesettür Hamile Kıyafetleri ve Modelleri

Categories ModaPosted on

Tüm bayanların kesinlikle tatması gereken o güzel değişimin kıyafetlerimize yansıttığı zorluklardan bahsetmek istedim bugün. Tesettür hamile kıyafetleri modelleri işte zorlandığımız konulardan birisi. Ama emin olun bu kadar zorluğa çileye değebilecek bir ödülünüz oluyor sonunda. İşte bu her şeye değer diyorsunuz. Bu ortak sorunumuzu size tesettür hamile etekleri, tesettür hamilelik elbiseleri, tesettür hamile jile modelleri başlıkları altında kombin önerileri yaparak anlatacağım. Tesettüre uygun hamile giyimi hakkında tüm bilgilerimi paylaşacağım.

İlk duyduğumuzda heyecan verici bizde sabırsızlığa yol açan bu durum bilirsiniz ki başta kendisini vücudumuz da hiç göstermez. Çok zayıfsanız ne ala tesettür hamile kıyafetleri modelleri aramak zorunda kalmayabilirsiniz bile. Ama hoş değil de değil tesettür hamilelik elbiseleriyle çok değişik hisler içinde kalabiliriz. Ve artık dördüncü aydan sonra oluşan karnımızı kıyafetlerimizin içine sığdıramamaya başlarız. O zaman başlasın tesettür hamile kıyafet modelleri alışveriş sefası…

tesettür hamile kıyafetleri modelleri

Resimdeki gibi koca bir karnınız olacak bayanlar ve bunu gere gere göstermemiz dinimiz açısında da sakıncalıdır.  Bu yüzden tesettür hamile kıyafetleri modelleri karnımızı çok belli eden tesettür kıyafet modellerinden uzak durmalıyız. Karnımızı aşırı sıkan rahatsız eden tesettür hamilelik kıyafetlerin de uzak durmalıyız bence. Bizim ve bebeğimizin rahatından ötesi yok…

TESETTÜR HAMİLE TUNİKLERİ

tesettur hamile tunikler

Yazın hamile olan bayanları düşünerek renkleri daha soft olan kombinler yapmalıyız. Güneşin sıcaklığını çeken koyu renkleri kesinlikle hamilelikten sonrasına bırakmalısınız. Tesettür hamile tunikler rahatımız için bence birebir. Resimde ki kombin gibi tesettür hamilelik tuniklerin altına beli sıkmayan lastikli büzgülü bir etek kombinleyebiliriz.

tesettur hamile tunik kombinleri

Tesettür hamilelik tunikler karşımıza gömlek tunik modelleri olarak da çıkabilir. Bu modeller de tesettüre uygun hamilelik kıyafetleri olarak satın alınabilir. Göğüs altından lastikleri olanlar, kesiminden dolayı sizin daha rahat etmenizi sağlayacaktır bilginiz olsun. Tesettür hamilelik tuniklerini tesettür pantolonları ile kombin yapabiliriz.

TESETTÜR HAMİLE ETEKLERİ

Tesettür hamile eteklerinde ise kesinlikler likralı penye kumaşlar tercih edilmelidir. Şu an ki hava sıcakları için pantolon modellerinden daha kullanışlıdır. Ama uzunluğuna dikkat edelim fazla uzun tesettür hamile etekleri tercih edersek yürüyüş açısından zorlanmamıza neden olabilir.

tesettür hamile etekleri

TESETTÜR HAMİLE ELBİSELERİ 2015

Üstünüzde fazla yük olsun istemez ben zaten kendimi zor taşıyorum diyorsanız tesettür hamilelik elbiseleri sizin için yapılmış. Tek parça elbiseyi üzerine atıp rahat rahat gezmelere gidebilirsiniz. Tesettüre uygun hamile kıyafetleri arasında elbise benzeri tesettür hamile jile modelleri de var. Sade ce jile modelleri askılı olduğu için altına bir parça daha giymemiz gerekmekte buda belki sıcaklarda bizi sıkıntıya sokabilir.

tesettur hamile elbiseleri
TESETTÜR HAMİLE GİYİM FİYATLARI

Tesettür hamile kıyafet modelleri anlatıyorken ufaktan da bir şey çıtlatmak isterim. Tesettür hamile giyim fiyatları piyasada diğer tarz giyimlere göre daha fazla paralar ödeyerek ulaşabileceğimiz fiyatlarda ama lc wakiki ya da defacto gibi hamile koleksiyonu tasarlayan büyük markalarda diğer tesettür giyim markalarına göre daha uyguna sahip olabilirsiniz. Tek sorun tesettüre uygunluğu, bunun içinde tasarlanmış kıyafetler bulabileceğinize eminim. Bunu bir değerlendirin derim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir