Bu Yaz Tesettür İspanyol Kol Elbise Modası

Categories ModaPosted on

Bu yaz tek favori kıyafetimiz tesettür ispanyol kol elbise modelleridir. Daha doğrusu kendini gösteren bir akım tesettür giyim yada diğer tarzlarda ispanyol kol modelleridir. Gerçekten çok şık duran bu modelleri nasıl kombinleyecekseniz, aksesuar olarak hangi tercihlerde bulunmanız gerekiyor anlatacağız.

Tesettür ispanyol kol elbise modaya bir adım…

ispanyol kol elbise

Yazın favori kıyafeti derken haksız değildik. Salaş elbise modellerini sevenler birde salaş kollar ile bütünleşince daha şık olduklarını anlayacaklardır. Yaz için pembe yada fuşya tonlarındaki uzun elbisenizin üstüne açık renklerde şal kombinleyebilir ve altına aynı tonlarda babet giyebilirsiniz. Yine bu kombini yaza uygun açık tonlarda küçük bir yan çanta ile tamamlayabilirsiniz.

ispanyol kol ve etnik desen

etnik desen bluz

İspanyol kol etnik desenler ile birleştiği zaman daha da güzel olacağına emin olabilirsiniz. Dilerseniz tam ispanyol kol dilerseniz de dirsekten sonra gelen ispanyol kol modellerini seçebilirsiniz. Ama benim size önerim dirsekten gelen ispanyol kol modellerinin daha şık durduğudur.

Bu sefer bohem bir hava yaratan ispanyol kolu resimdeki gibi farklı elbise modellerinde seçebilirsiniz. Belden büzgülü aslında iki parça görünen kemerli elbise etek kısmı tek renk üst kısmında etnik desen ve ispanyol kolla birleşince tesettür için en ideal kombinlerden  biri oluyor. Etek düz renkten olduğu için şal modelinizide bu renkten düz modellerde seçebilirsiniz.

Nakışlı ispanyol kollar

ispanyol kol

Bu yazın mağazalarda en çok görmeye başladığımız elbiselerden  olan gömlek elbise modellerinin kolları ispanyol olanları denemeye ne dersiniz. Son olarak zıt olarak çizgili olan kumaşların üstüne desen olarak işlenen nakışlar zıtlığın uyumunu yaşamanızı sağlayacak. Bu sefer resimdeki gibi dirsekten daha çok kola yakın olan kesimiyle ispanyol kolu deneyebilirsiniz.

2017 ilkbahar yaz modasına girerken tesettür ispanyol kol elbise modellerinden kesinlikle bir tane dolabınızda olması gerekiyor. Bu sezon eğer bende modayı takip edeceğim diyor iseniz tüm mağazalarda rahatlıkla bulabileceğiniz modeller arasındadır. Hatta elbise modelleri ile kalmayıp ispanyol kolları bluz triko gibi diğer modellerde de kullanabilirsiniz. En şık ve güzelin siz olmanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir