Tesettür Kadife Elbise Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Kışın en sıcak tutan kumaşlarından biri olan kadifeyi dolaplarınızdan çıkarma vakti geldi. Hem sizi ısıtacak hemde zarafetinize zarafet katacak. Sizlerle en güzel tesettürlü kadife elbise modellerini paylaşıp bu modelleri nerelerde nasıl kullanacaksınız anlatacağım.

Piliseli kadife elbiseler

tesettürlü kadife elbiseler

İlk modelimiz bu sene moda olan piliselerden başlayacak. Tamamı piliseli kadife elbiseler bedenlerde rahatlık yaşatırken hemde sizi çok şık gösterecek. Tam boy olarak tasarlanan bu tesettür kadife elbise modelini uzun botlarınız ve renkli kalın şal modelleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Hemen yanında üst bedende düz gelip robadan sonra pilise çalışan başka bir tesettür kadife elbise modeli vardır. Üst bedeni altına göre daha geniş olanlar bayanlar tamamı piliseli model için ön yargılı  olabilirler. Bu yüzden ikinci model sizler icin daha uygun ve şık görünmenizi sağlayacaktır.

Volanlı kadife elbise modelleri

volanlı kadife tesettür elbise

Volanlar ile şıklaştırılmış bu kadife elbise modelini günlük hayat dışında aksesuarlar ile birleştirerek düğün, nişan ve özel gün gibi zamanlarda da kullanabilirsiniz. Eğer büyük bir göğüs yapınız var ise bu model bunu kamufle edebilir onu da söylemeden geçmeyelim.

Düz dar kadife elbise modelleri

kadife düz dar elbise

Eğer vücut hatlarınız ince ise düz dar kadife elbise modelleri tam da size göre diyebiliriz.  Farklı renkleri bulunan bu elbise modellerinin üzerine değişik tonlarda şallarınızı bağlayabilirsiniz. Kadife uzun elbise modelini dilerseniz günlük hayatta sade olarak kullanabilir veya üzerine parlak aksesuar ekleyip daha şıklık gerektiren ortamlarda giyebilirsiniz. Kısacası bir kadife elbiseniz var ise her şekle sokabilirsiniz.

Çiçekli kadife elbiseler

kadife çiçekler elbise

Çiçekli kadife elbise modellerinde kadife kumaş tam olarak özelliğini göstermese de 2017 kış modasının en çok kullanılan elbise modellerinden biridir. Uzaktan bakıldığında çiçek detaylardan kadife özelliğini hissedemediğiniz elbise modelleri uzun botlar ve kaşe kabanlar ile kombinlendiğinde şık bir görüntü oluşturur.

Tesettür kadife elbise fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyenlere elbise fiyatlarının 50 TL ile 100 TL arası değişmekte olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir