Tesettür Kaşe Kap Modelleri ve İndirimli Fiyatları

Categories ModaPosted on

Son birkaç gündür yağan kardan etkilendik de diyebiliriz. Tesettür kap ve kaban arayışlarında olan bayanlar için tesettür kaşe kap modelleri ve fiyatlarını en uygun kombinlerle bir araya getirerek sizlerle paylaşacağız.  Artık daha sıkı giyinmenin vakti geldi. Sizi kışın en sıcak tutacak kumaşlardan biri kaşe kumaştır. Ne kadar şişme kumaşlar size daha kalın gibi gözükse de kaşe kumaşın ısıyı içinde tutan sıcaklığını diğer kaplarda rahatlıkla bulamazsınız. Bu yüzden sezonun en moda kaşe kap modellerini sizler için araştırdık.

İşte 2017 tesettür modasından alıntılar yaparak hazırladığımız kaşe kap modelleri.

2017’de Yakası kürklü kap modelleri

tesettür kaşe kap modelleri

Birkaç rengin rahatlıkla bulabileceğiniz yakası kürklü kap modelleri senenin en çok tercih edilen parçaları arasındadır. Fermuarlı kapanması ile daha sıcak ve daha rahat tutan özelliğini göz ardı etmemek gerekir. Yanlarda ayarlanabilir lastik ile de içimize giydiğiniz kalın kıyafetlere göre tesettür kap modelinizi ayarlayabilirsiniz. Bu modeli internetten sadece 120 TL’ye satın alabilirsiniz.

Desenli kaşe kap modelleri

desenli kaşe kap

Sezonun en moda kaplarından bahsetmeye devam ediyoruz. Tesettür kışlık kap modellerinden en güzel parçalardan biri olan desenli kumaşlarla yapılan kalp modellerdir. Sizlere şimdiki kombinim izle leopar desenli kalp modelini beyaz bir gömlek siyah bol bir pantolon ile tasarlayarak rahatlıkla gün içerisinde ya da özel bir günde giyebileceğiniz bir kombin oluşturduk. Desenli kaplar da genellikle kullanılan kapamalar büyüme ya da çıktı şeklindedir. Resimdeki modelde tam tersi kurdele olarak kapama kullanılıp model daha da renklendirilmiştir.

Kemerli kap modelleri

kemerli kaşe kap

İşte en sevilen parçalardan biri olan düğmesiz kemerli kap modellerini sıra geldi. 2017 sonbahar kış modelleri en çok tercih edilen kap hatta buna benzer üretimler yapılan kaban modellerinin arasında gençlerin en çok tercih ettiği tasarımlardan biridir. Genelde üst üste binen ön beden kemerle bağlanarak daha tarz bir duruş sergilenir. Boy olarak da ayak bileklerine kadar uzun modelleri de en çok tercih edilen modeller arasındadır. Daha uzun giyebilme özelliğinden dolayı bu modeli giyerken altına biraz daha dar paça pantolon rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu tür modelleri de internette ya da mağazalarda rahatlıkla bulabilir sadece 120 ve 140 civarı fiyatlarda satın alabilirsiniz.

2017 kapşonlu kaşe kaplar

2017 kapşonlu kaşe kap

Sizde yağmurlu havalarda şemsiye taşımaktan hoşlanmayanlardan iseniz kapüşonlu kaşe kaplar hem işinize yarayacak hem de görsel açıdan uyumunuz bozmayacaktır. Genelde fermuarlı yandan düğmeli çıtçıtlı olarak birçok üretimi yapılan bu modelleri daha uygun fiyatlara 75 TL yada 100 TL arası tutarlarda satın alabilirsiniz. Günlük spor kombinlerinizin üzerine rahatlıkla giyebileceğiniz giy çık modellerden biridir.

2017 tesettür kaşe kap modelleri ve fiyatları en ince ayrıntılarına kadar bahsettik. Şimdi geri aklınızdaki modeli bulabilmek kalmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir