Tesettürlü Hanımlara Özel Kayak Kıyafetleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Kar yağışıyla birlikte akıllara gelen en güzel tatil seçeneği kayaktır. Tesettür kayak kıyafetleri de bu ara kayak için tatile gidenlerin en çok aradıkları ürünler arasındadır. Bizde sizi düşünerek size tesettüre uygun en güzel kayak kıyafetlerini kombinleyerek anlatacağız.

İşte tesettür kayak kıyafetleri ve fiyatları;

Tesettür Kayak Kıyafetleri

tesettür bayan kayak kıyafeti

Soğuktan korunmak hemde şık olmak için sizlere önereceğimiz birçok modelleri farklı kombinler ile kullanabilirsiniz.

İlk olarak Sena Sever’in de kullandığı kombinlerden bahsedeceğiz. Aslında yaz kış demeden kullandığımız şişme montlar kayak tatilimizde devreye giriyor. Şişme mont modellerinden uzun olanları seçmeniz sizin için en uygun olanı olacaktır. En önemlilerinden biri kayakta tercih etmeniz gereken pantolon modelinin kumaşının su geçirmeyen özelliklerdeki kumaşlardan olmasıdır. Bu pantolon modellerinin bir çok rengini bulabilirsiniz.  Mağazalarda ve internet satışında 90 TL’den başlayıp daha da yüksek fiyatlara daha iyi kalitelerde bulabileceğiniz pantolon modelleri vardır. Genelde paçaları fermuarlı modelleri seçerseniz bot giyerken de rahat edebilirsiniz. Aklınızda olsun fermuarlı cepleri tercih etmenizde sizin için daha iyi olacaktır.

Kar botu modellerini seçerken dikkat edin…

tesettürlü kayak kıyafetleri

Montlar pantolonlar tamam derken kayak için gerekli olan sizi soğuktan en iyi koruyacak kar botlarını da unutmayalım. Kar botlarında da yine şişme modelleri seçmeniz sizi daha iyi koruyacaktır. Şişme kar botlarının tabanları daha yüksek olanları seçerseniz soğuktan da bir o kadar korunmuş olursunuz. Tabi bir önemli noktada kaymaması o yüzden taban seçiminize dikkat etmelisiniz. Bayan kar botu fiyatlarından bahsedersek kalite kalite değişen bot modelleri 150 TL ile 300 TL fiyatlar arasında satın alabilirsiniz.

Renkli kar montu ile kışı renklendirin…

Karın keyfini renkli mont çeşitleri ile de çıkartabilirsiniz.

muhafazakar kayak elbiseleri

Tesettür kayak kıyafetlerini ve fiyatlarını merak edenler için en güzel kombinlerle anlatmaya çalıştık. Bu kar tatili fikriniz size biraz pahalıya  gelebilir ama yine de geçireceğiniz eğlenceli dakikalara değer diyebiliriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir