Tesettür Kot Ceket Kombinleri

Categories ModaPosted on

Kot kumaşları sevenlerin en çok tercih ettiği dış giyim modellerinden biri ceketlerdir. Tesettür kot ceket kombinleri günlük hayatta spor kombinler arasında en rahat olduğunuz kombinlerden biridir. Havalar iyice soğumuşken kotun sıcak tutan kumaşını hissetmeniz için en güzel kot ceket kombinlerini sizler için bir araya getirdik.

Uzun kot ceket kombinleri yapabilirsiniz.
tesettürlü kot ceket kombini

Spor kombinlerden bir tanesi de uzun kot ceketinizi üstümüze diyerek tek parçada oluşturduğunuz kombinlerdir. Tuniklerinizin üstüne giyebileceğiniz yıkanmış kumaşlardan olan kot ceketler spor ayakkabılarınız ile kombinlenebilir. Kot ceket kombinlerinizin altına beyaz pantolon tercih edebilirsiniz. Sadece biraz daha bol olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir

Patchwork kot ceketler
Patchwork kombinleri

Kelime anlamını bilmeyenler için önceden patchwork’u açıklamakla başlayalım. Türkçe’den yama işi olarak bilinen patchwork birkaç parça kumaş ile elbise bütünün tasarlanmasına verilen isimdir. Şu an kendini genç hissedenlerin ve gençlerin üzerine yapılabilecek en güzel modellerden biri patchwork kot ceketlerdir. Patchwork kot ceket modellerinizi havuç pantolon ile ya da bol salaş pantolon modelleri ile kombinleyebilirsiniz.

Patchwork ın hemen yanında kısa kot ceketli aplike detaylarını anlatmak isterim. Seçtiğiniz uzun elbise modellerinin üstüne bu tür aplike detaylı kısa kot ceket modellerini kullanabilirsiniz.

Boncuk işlemeli kot ceket kombinleri

boncuk işlemeli kot ceketin kombini

Kot ceketler modellerinde sizleri önerebileceğiniz diğer bir tasarım ise boncuk işlemeli kot ceket modelleridir. Bu modellerde kısa ceketler tercih edip uzun etekler üzerine kombin yapabilirsiniz. Resimde yapılan kombin gibi otantik tonlardaki kumaşları tercih edebilirsiniz.

Kot ceket ve boğazlı kazak uyumu

kot cekete hangi renk gider?

Bu ikisinin uyumu her zaman bilinen en cool kombinler arasındadır. Tercih ettiğiniz salaş boğazlı kazağın üzerine kısa ya da ara boy kot ceketinizi kombinleri bilir tesettür sokak modasının bir parçası olabilirsiniz. Kot ceketin içine hangi renk gider derseniz açık renkleri tercih etmenizi öneririm.

kot uzun ceket kombinleri

Tesettür kot ceket kombinleri ve son olarak farklı bir tasarım eklemeye ne dersiniz. Evdeki kot ceketlerinizin kollarını keserek yelek tarzında kullanabilirsiniz. Kestiğiniz kol kısmından kot kumaşının beyaz iplerini çıkartarak farklı bir şıklık yakalayabilirsiniz. Yeleğinizin altına 2016 senesinin en moda triko takımlarından kombinler de kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir