Tesettür Mayo Nasıl Olmalı

Categories ModaPosted on

Ramazanın bitiminden sonra eminim herkes tatil planı yapmaya başlamıştır. Hepimiz deniz güneş ve kumsalın tadını çıkarmak için sabırsızlıkla beklemekteyiz. Peki yazın denize girerken tesettür mayomuz nasıl olmalıdır. Gelin önerilerime bir göz atalım.

tesettür mayo nasıl olmalı

Tesettür Mayo Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle tesettür mayo alırken ilk aklımızda bulunması gereken şeylerden biri tesettür mayomuzun kumaş özellikleridir. Polyester olan kumaşlardan kaçınmalıyız. Polyester kumaşın hava geçirmezliğinden dolayı bizi çok rahatsız eder. Hem de sağlığımızı riske atmamalıyız.Tesettür mayolarda polyester kumaş yerine kol ve bacak kısmında jarse kumaş kullanılmış modelleri seçmemiz  bizim için daha iyi olur.

Tesettür mayomuzu sudan çıktıktan son hiç beklemeden temiz su ile yıkamamız gerekmektedir. Detarjan gibi maddeleri sakın kullanmayalım naylon içerdikleri için sadece sabunla yıkarsanız yeterli olacaktır. Yıkadıktan sonra ise sıkmamalıyız açık bir şekilde kurutmalıyız.

2015 tesettür mayo

Tesettür Mayo Bonesi

Tesettür haşemalarda bone iki farklı şekilde olur. Biri başa direk olarak takılan tesettür mayo bonesi, diğeri ise kapişon şeklinde tesettür mayonun arka kısmından başa takılan bonedir. Başa direkt olarak geçirilen boneleri tercih etmekte fayda vardır. Kapişon şeklinde olan boneye nazaran daha kullanışlıdır. Kapişon bonelerin yüzerken başımızdan çıkma riski vardır. Buda bizim rahatımızı bozar iki de bir başımızla uğraşmak yerine tatilin keyfini çıkartılım dimi ama :)

Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür mayolarda birçok seçenek vardır.

  • 2 parça olan tesettür mayo modelleri
  • Tesettür elbise mayo modelleri
  • Tulum tesettür mayo modelleri

Yalnız bunları seçerken yüzerken bizi en rahat ettirecek tesettür mayo modellerini seçmemiz gerekecek. İki parçadan oluşan tesettür mayo modelleri genelde yüzerken yukarı doğru kalkma tehlikesi yaşamamıza neden olabilir.

Tesettür Mayoda Renk Seçimi

Tesettür  mayo renk seçiminde genelde koyu renkleri tercih etmeliyiz. Dikkatleri üzerimize çekmemeliyiz. Açık renkleri tercih edersek denizden çıktığımızda bildiğimiz gibi üzerimize yapışacağından açık renk tesettür mayo seçiminden uzak durmalıyız. Mesela senenin modası siyahve fuşya tesettür mayolarını tercih edebiliriz.

tesettur mayosu markaları

Tesettür Mayo Markaları

Makalemi okuduktan sonra tesettür mayo nasıl olmalı sorusunun cevabını bulduğunu umuyorum. Şimdi size dahada yardımcı olabilmek en ucuz ve kaliteli mayo bulabilmeniz adına birkaç tesettür mayo markası önerisinde de bulunmak isterim size.

– Dagi, ranuna, adasea ve rivamare  gibi markalar çok tercih edilebilir…

2 comments

  1. Tesettur mayo nasıl olmalı yazınızda kullandığınız fotoğraftaki mayoların markasını ogrenebilirmiyim. Özellikle ilk iki mayoyu cok begendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir