Tesettür Ofis Şıklığı İçin Harika 4 Kombin Önerisi

Categories ModaPosted on

Tesettürlü çalışan kadınları unutmayıp bugünkü yazımızda tesettür ofis kombinleri yapmaya karar verdik. İş yerinizde hem tesettür ofis şıklığı yakalamanın hem de tesettürün getirdiği ayrıntıları göz ardı etmeksizin giyinmenin yollarını size birkaç kombin önerisi ile anlatacağız.  İşte ofiste giyilebilecek kıyafetlerle yapılmış harika 4 kombin..

1 – Ofiste Siyah Beyazın Dost Rengi: Bordo

kadın ofis kombinleri

Bir önceki yazımızda da bahsettiğimiz bordo rengi kombinini ofis şıklığına sizler için uyarladık. Siyah düz tunik ile beyaz pantolonu bir arada kullandık. Siyah ve beyazın şıklığını Ofis ile birleştiğinde oluşan zerafeti bilmeyen yoktur. Siyah ve beyazı en iyi parlatan renk ise bordo olarak düşünerek şalınızı bordo seçmenizi öneriyoruz. Son olarak aksesuar saat ve yüzük seçimini daha uygun görüyoruz. Sadeliğin şıklığı ile birleştirilmiş bu kombini ofisinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2- Tesettürlü Ofis Kıyafetleri İle Zerafeti Hissedin

tesettür ofis kombini

Siyah rengini ofis kıyafetlerin de ilk seçeneklerimiz  arasında bulunduruyoruz. Bu sefer siyah rengin mavi ile endamıyla karşı karşıyasınız. Piliseler ile detaylandırılmış mavi tunik siyah pantolon ile kombinlenmiştir. Fazla klasik görünmekten kaçınılmak gerektiğini düşünerekten siyah üzeri metal işlemeli ayakkabı ile biraz olsun klasiklik yumuşatılmıştır. Ayakkabı ile bir bütün içerisinde olan zincir saplı çantayı da konbinimize etkilemeyi unutmamak gerek.

3- Tesettür Tulum Modellerini Tercih Edebilirsiniz…

tesettürde ofis şıklığı

Bu sefer önereceğimiz model şıklığınızı keskin nişancısı olabilir. Klasik tesettür tulumları ofisinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Resimdeki gibi bir siyah içerisinde birkaç renk bulunan tulum modellerini renkli ayakkabı ve çantalar ile canlandırabilirsiniz. Böylelikle hem şıklık hem de rahatlık arasındaki ince çizgiyi tutturmuş olursunuz. Tesettür tulum modelleri ile ofiste kendi tarzınızı yaratacağınız şimdiden emin olabilirsiniz.

4- Ofiste Kareli Gömlekler Sizinle…

iş yerinde tesettur giyim kombinleri

Ne kadar sportif bir hava oluştursa da artık iş hayatınızda rahatlıkla kombin yapabileceğiniz kareli tunikleri unutmayın deriz. Sarı kalın kareli tunik ile gri pantolonunuzu birleştirip siyah eşarp ve siyah saat ile kombinizi tamamlayabilirsiniz.

iş yerinde tesettür giyim

Bu makalede tesettür ofis kıyafetleri ile yaptığımız bu 4 kombin önerisi umarım ufkunuzu biraz olsun açmıştır. Tesettür ofis kombinleri yazımız ile iş hayatınızdaki rahatlık ve ofis şıklığı yakalamanızı bir adım daha ilerlemenizi umarım sağlamıştırız. Hem trendleri takip edip, hem de rahat olmanın öz güveni içinde kombinlerinizi yapmanız dileğiyle!

1 comment

  1. Merhaba içeriğinizi çok sevdim :) İlham verdiniz teşekkür ederim,
    Kombinlerin hepsini beğendim, birinci görselde ki kombin siyah beyaz ve bordo zaten en sevdiğim renkler :) saatte güzel bir detay olmuş, yine 3. görseli de oldukça beğendim :) Ve en sonuncu görseldeki toprak tonlu etek ile şala bayıldım :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir