Tesettür pantolon kombinleri

Categories ModaPosted on

Tesettür giyim kombinlerimizde pantolonları kullanmak çok zor hepimiz için. Aslında zor olan tesettüre uygun pantolon modellerini bulabilmektir. Biliyoruz biz giyinirken amacımızdan sapmamalıyız. Öyle dapdar pantolonlar ile ne kadar şık bir görüntü sağlasak da bu dar pantolon modelleri tesettüre uygun olmayan modellerdir. Bu yüzden bugün size tesettür pantolon kombinlerinin nasıl yapılması hakkında bilgi vereceğim.

tesettür pantolon kombinleri

İlk modelimiz bol paça yazlık tesettür pantolon modelleridir. Bu modelleri genelde üzerine kısa bluz ya da gömlek ile giyinebilirsiniz. Yüksek bel olan modelleri zayıf hatlara sahip iseniz tercih edin. Boyunuzu daha da uzun gösterip kombinlerinizin daha şık olmasını sağlar. Bol paça tesettür pantolon modellerinde paça boyunun ayarlanması sorun yaratabilir. Eğer bu pantolon modellerini topuklu ayakkabı ile kullanmayı planlıyorsanız paçalarınız yukarıda kalmaması için paça boyu topuk boyuna göre ayarlanmadır. Biraz zahmetli olacak bu tesettür bol paça pantolon modelleri hanımlar…

Şu anda tüm vitrinleri süsleyen senenin moda rengi sahra beji en güzel gösteren modeller tabi ki havuç pantolonlardır. Tesettür giyimde bu havuç pantolon modellerini spor kombinleriniz de rahatça kullanabilirsiniz.Tabi havuç pantolon modellerinin yanında son dönemin cool tesettür pantolon kombinlerinden olan pantolon etek modellerini de unutmamak lazım. Genelde en çok tercih edilen pantolon etek modelleridir. Etek görünümünde pantolonlar. Hem de en rahat pantolon modellerindendir. Tesettür içinde en uygun pantolon modelleridir.

Son olarak dar paça pantolonlardan vazgeçemeyen kesimler için öneride bulunmak isterim. Eğer dar paça tesettür pantolon modellerini kullanmak isterseniz hatlarınızı pek fazla belli etmeyen pantolon modellerini tesettür tunik modelleri ile kombinleyebilirsiniz.

Çünkü tesettür pantolon kombinlerini yaparken  fazla dar paça modeller olmaması gerekmektedir. Siz de tercihlerinizi bu modellerden yaparsanız hem şık olup hem de yolunuzdan sapmamış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir