Tesettür Pantolon Tunik Kombinleri Nasıl Yapılmalı?

Categories ModaPosted on

Tesettür giyim de pantolon her zaman en çok tercih ettiğimiz kıyafet çeşitlerinden biridir. Tesettürde pantolon tunik kombinleri yazımız ile olması gereken tesettür pantolon üzerine tunik uyumundan bahsedeceğiz. Hayatımızın önemli olduğu kadar da giyiniş şekli yüzünde önemli ne olduğunu unutmadan size birçok pantolon tunik kombinleri yapacağız.

Uzun tunik modelleri seçmeliyiz

pantolon tunik kombini

Sizlere ilk olarak 2016-2017 sonbahar-kış tasarımlarını bitirmiş olan Berrin markasının pantolon tunik kombini paylaşmak istedim. Marka füme renkleri tercih ederek senenin kış modasının füme üzerine olacağını belirtmiştir. Resimdeki gibi uzun salaş vücut hatlarını belli etmeyen tunik ve pantolon uyumunu yakalayabilirsiniz.

Triko pantolon tunik kombinleri kışın sizi ısıtacak

tesettür pantolon tunik kombinleri

Tesettür pantolonların seçiminde bolluktan yoğun olduğumuzu hatırlatarak triko tercih ederken de bol paça triko pantolon modellerini tercih edebiliriz. Son zamanlarda en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alan triko tunik ve triko pantolon uyumludur. Mağazalarda binlerce rengini rahatlıkla bulabileceğiniz modellerdir. Bu tür modelleri resimde gördüğünüz gibi klasik kombin şeklinde de kullanabilir ya da altına spor bir ayakkabı giyerek süper bir çanta ile daha casual günlük kullanıma uyarlayabilirsiniz.

Boyfriend Jeans ve tunik uyumunu denediniz mi?

jeans tunik kombinleri

Tesettürde tunik modellerini seçerken altına giydiğimiz pantolonların streç pantolon olmamasına dikkat etmeliyiz. Bu yüzden tuniklerin altına en uyumlu şekilde kombinleri yapabileceğimiz Boyfriend jeans modellerini tercih edebilirsiniz. Boyfriend jeanler spor bir hava yaratırken aynı zamanda şıklığın düzlemde ödün vermem vermenizi sağlayacaktır. Resimdeki gibi uzun kumaş ya da uzun triko olan tuniklerin altına Boyfriend jeanslerizi paçalarını kıvırarak ya da sezonun kottaki yeni modası olan yırtık paça olarak da tercih edebilirsiniz. Kısa paça tercih edersiniz ayakkabınızın içine koyu renkte çorap giymenizi önermekteyiz.

beyaz tesettür pantolonla tunik kombini

Zıt şekilde kot tunik altına da beyaz kumaş pantolon önerebiliriz. Yine aynı şekilde çok da olmayan pantolon tercih ederek bizi bizden daha da aşağıya uzun gelecek şekilde tunik modelleri seçmeliyiz.

Renkli Tuniklere Beyaz Pantolon Favori!

renkli-tunik-pantolon-kombinleri

Son olarak yukarıda gördüğümüz  tunik ve pantolon modelleri de Hüma Sultan markasından seçtiklermiz. Genç bayanların genellikle renkli tunik modelleri seçtiğini varsayarsak, gök kuşağına dönmemek adına seçiminiz beyaz olmalı.

Sizler için tesettür pantolon tunik kombinleri nasıl yapılır en ince ayrıntılarına kadar anlattık. Umarım kombinlerinizi yaparken üzerinden geçtiğimiz örnekleri de değerlendirerek en şık parçaları bir araya getirip  en güzel kombinleri oluşturursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir