Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Evlilik arifesinde olan bayanlar için tesettür prenses gelinlik modelleri ve fiyatları yazımız ile en iyi destek yollarından biri olacağımıza inanıyoruz. Birçok gelinlik modelleri arasında hiçbirinde karar kılamayan kararsız gelinler sizlere seçebileceğiniz birbirinden güzel tesettür prenses gelinlik modellerini anlattık. Fazla sözü uzatmadan prenses gelinlik modellerini incelemeye ne dersiniz?

Dantelli prenses gelinlik modelleri

prenses gelinlik

Ilk önerilerimiz her zamanki gibi dantellerdir. Prenses tesettür gelinlik kalıpları tek bir kalıp üzerinden ilerlemez. Tasarlanan prenses etek modelleri bazen tam Ben bazen kalçaya da biraz daha aşağısında tasarlanmış kalıplardan oluşmaktadır. Tam olarak prenses bir modele sahip olmak istiyorsanız resimdeki gibi tam belden oturmuş benden sonra kıvrılan ilişkilere sahip bir gelinlik modeli seçebilirsiniz.

Kabarık tüllü prenses gelinlikleri

tesettürlü prenses gelinlik

Kabarık tüllü prenses gelinlik modelleri eteklerinde sadelikten yana olanlar için birebir modellerden biridir. Resimdeki gibi tek tek organze tülden dikilmiş eteğin sadece arka kısmında ve de beğendiğiniz ufak kısımlarda model uygulayabilirsiniz. Kelebekleri sevenler için en favori modelimizdir.

tesettürlü prenses gelinlik

Kelebekli gelinlik modellerinde genelde prenses etek tercih edilmektedir. Prenses etek tercih eden gelinlerin ise bir özelliğin üstünde daha çok durmaları gerekir. Eğer kilolu bir yapıya sahip iseniz prenses gelinlik sizi olduğunuzdan daha çok kaba gösterecektir. Bu yüzden daha ince belli zarif bir vücut hattınız var ise prenses gelinlik modelleri tercih etmelisiniz.

Etek ucu dantelli tercih edebilirsiniz

dantelli prenses gelinlik

Prenses gelinlik modellerinin etek uçlarında değişik motiflerle kullanabilirsiniz Hani motiflerden resimlerdeki model gibi eteğin diğer kısımlarında da baskılar yapabilirsiniz. Bütün gelinlikler de üst kısmı tercih ederken biraz daha sadelikten yana olmanızı öneririz etekteki aksesuarlar üst kısmına sadeliği ile bütünleşip daha büyüleyici bir görüntü oluşturabilir.

Krem rengi prenses gelinlikler

https://www.instagram.com/p/BN1Uy93hf6S/

Prenses gelinlik modellerinden bahsederken son olarak da eklemek istediğiniz modellerden çok sevip kendi instagram sayfamızda paylaştığımız krem rengi prenses gelinlik modelidir. Gelinlikte özdeşleşen beyaz rengin dışına çıkmış olarak karşımıza çıkan krem rengi gelinlik tasarımların da çok güzel bir duruş sergilediğini görebiliyoruz. Farklı olmak isteyenler için önerebileceğimiz gelinlik modellerinden biri de krem rengi prenses gelinlik modelidir.

Tesettür prenses gelinlik modellerinden en gözde olanları sizler ile paylaştık. Tesettür prenses gelinlik fiyatlarında ise net bir sonuç söylemenin mümkün olmadığını belirtmekle birlikte fiyatları 3 bin ile 10 bin arası değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir