Tesettür Siyah Elbise Kombinleri

Categories ModaPosted on

Konumuzda siyah tesettür elbise kombinleri, siyah rengine uyumlu renkler nedir, siyah renk kombinleri nasıl yapılır anlatacağız.

Üzerimize en çok yakışan giydiğimizde kusurlarımızı kapatan renklerden biri siyahtır.Siyah giyinmeyi sevenler için bugün tesettür siyah elbise kombinleri anlatacağız. Siyah elbiseleri hangi renkler ile kombine etmeliyiz? Siyah elbiseler de hangi aksesuarları kullanmalıyız? Tüm sorularınızı cevaplayacağımız bu konuda, sizlerin de aklına yarın için dolabınızda oluşturacağınız tesettürde siyah kombinler gelecek.

Baştan aşağı siyah kombinler

tesettür siyah elbise kombini

Siyah renk içine başka renkler eklendiği zamanda ya da hiçbir renk eklenmeden de sadece tek başına da çok asil ve zarif gösteren renklerdendir. Resimde gördüğünüz gibi siyah hiçbir aksesuarı olmayan düz elbiseye sadece kollarında renkli manşetler eklenmiştir. Siyah eşarp ve siyah botlar ile kombin tamamlanmıştır.

Siyah elbiseleri bakır aksesuarlarla kombinleyin.

tesettür siyah abiye elbise kombinleri

Tesettür siyah uzun elbiselerimizi aksesuarlar ile kombinleyebilirsiniz. Fazla abartı olarak durmayan bu aksesuarlar elbiseye sadelikten oluşan bir şıklık verecektir. Siyah elbise modelleri ince bakır bir kemer ya da resimdeki gibi küçük portföy çanta kullanabilirsiniz. Bu tür elbise modellerinde renkli şallarla da kombin yapabilirsiniz.

Siyah elbiselerde kırmızı detaylar tercih edin.

 

siyah ve kırmızı rengi uyumu

Siyahın içinde kendini en güzel yansıtan renklerden biri de kırmızı detaylardır. Ne çok fazla ne de çok az oldukça kararında eklenen kırmızı detaylar siyah elbise kombinlerinde zerafeti yakalamanıza neden olacaktır.

Siyahın içindeki rengi keşfedin.

siyah renk kombinler

Hayallerinizdeki tamamen siyah elbiseyi rengarenk tüller ile yeniden keşfedin. En sevilen kombinler den biri olan tesettür uzun siyah elbise eteklerindeki renkli çiçek detayları ile günlük hayatta da özel günlerde kullanabileceğiniz kombinler arasındadır. Bu tür çiçek detaylı elbiselerin izle gömlek yaka uygulanmış ise kalın kolyeler tercih edebilirsiniz.

Piliseli siyah elbise kombinleri

tesettür siyah renkli elbise kombini

En güzel modellerden birini sona bırakarak konumuzu sonlandıracağız. Rahat viskon kumaştan yapılmış kol kısmında dirsekten sonra etek kısmında dizden sonra şifondan piliseler eklenerek hareketlendirilmiş bir elbise modelidir. Tasarım olarak diğer elbise modellerine göre biraz daha salaş tasarlanmıştır. Bu da tesettür giyim açısından en uygun özelliklerinden biridir. Tesettür siyah elbise kombinlerin de sizler için önerebileceğimiz favori modellerimden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir