Tesettür tunik gömlek modelleri ve fiyatları

Categories ModaPosted on

Tesettür giyimin en rahat parçalarından olan tesettür tunik gömlek modelleri ve fiyatlarından bahsedeceğim bugün.  Daha öncede 2015 tesettür tunik modelleri ve fiyatları hakkında bilgilendirici bir makale yazmıştım. Tesettür tunik gömlek modelleri söylendiği gibi gömlek ve tunik modelinin kısaca gömleğin uzun haline denir tesettür giyimde. 2015 yazında da tesettür giyim modasında değişik kalıplarıyla çok fazla karşımıza çıktı.

Tesettür giyim tunik  gömlekler altında bol paça yada dar paça pantolonlar ile kombinlenebilir.

tesettür tunik gömlek

Resimdeki tesettür tunik gömlek modelleri bol paça yada son moda olan dar paça tesettür pantolon modelleri ile kombin yapabilirsiniz. Çizgilerin her sene geçmeyen modasına sizde katılmış olursunuz. Dar paça pantolon modellerini tercih ederseniz stiletto ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Ama bol paça pantolonlarda stiletto ayakkabı modeli yerine platform topuklar kullanabilirsiniz.

tesettür tunik gömlek modelleri

Bir başka modeller ise tesettür tunik gömlek modellerinin uzun olan resimdeki modellerindendir. Bu modeller tesettür giyim için daha uygun modellerdir. Uzun tesettür tunik gömlek modellerini bol paça pantolon yerine dar paça tesettür pantolon modelleri ile kombinleyebilirsiniz.

tesettür tunik gömlek modelleri ve fiyatları

Çift renkler yine senenin modası olarak karşımıza tesettür tunik gömlek modellerinde de çıkıyor. Çift renk tesettür tunik modellerinizin kombinlerken üçüncü bir renk seçimi de yapabilir. Kombinlerinizde ince ayrıntıyı yakalamış olursunuz.seçtiğiniz zıt üçüncü renk ile ayakkabı ve çanta uyumunu sağlayabilirsiniz.

tunik gömlek

Çiçekli modeller her kıyafette tasarlanan çiçek kumaşları tesettür tunik gömleklerde de unutulmamış. İsterseniz büyük çiçek desenleri dilerseniz küçük desenleri bulunan tesettür tunik gömlekleri yaz boyunca kombinleyip güneşin altında  sokaklarda cıvıl cıvıl gezebilirsiniz.

Tesettür tunik gömlek modellerinin fiyatları her tesettür giyim markasında farklıdır.En uygun fiyatları bulabileceğiniz tesettür giyim markalarında ise fiyatlar en düşük 40 TL ile 100 TL arası karşınıza çıkabilir. Daha pahalı markalarda daha yüksek fiyatlara bulabileceğinizi söyleme gereği duymuyorum bile.

Söylemeden geçmek istemem bu 2015- 2016 kışında ise ekose desenli tesettür tunik gömlek modelleri moda olacak. Şimdiden kış sezonunda kendi stilinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir