Tesettür Uzun Ceket Kombinleri İçin 6 Altın Tavsiye

Categories ModaPosted on

Havaların soğukluğunu hissettirdiği şu günlerde tesettür giyimde uzun ceket kombinleri yapmaya karar verdik. Ofiste kombinlerine uzun ceket eklemeyi isteyen bayan kardeşlerimizi buraya toplamaya kararlıyız. Sadece ofis ortamı değil, günlük hayatta da uzun ceket modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yazımızda sizlere hem ofise uygun hem de spor şekilde tasarlanan tesettür uzun ceket kombinleri yapabilmekten bahsedeceğiz.

1 – Uzun Spor Ceketler Bayanların Gözdesi

spor uzun ceket kombini

Uzun ceket modellerini spor olarak günlük kullanmanızı önerecek kombinlerimizi anlatmaya devam ediyoruz.

Kareleri ceketlerde kullanmaya bu sene de devam ediyoruz. Jeans pantolon modellerinizin üzerine uzun ceket modellerini istediğiniz farklı renklerde kombinleyebilirsiniz.

tesettür uzun ceket kombin

Spor kombinlerimize  gri uzun ceket kombinimizide ekledik. Gri penye kumaştan yapılan erkek yakalı ceket modelini hem spor hemde istenilirse klasik olarak da kombin yapabilirsiniz.

2 – Ofiste Kurtarıcınız Olacak…

ofiste uzun ceket kombinleri

Tesettürlü bayanların kurtarıcısı olan uzun ceket modelleri klasik giyimde her zaman yanınızda. Bazı kurumların sizlere zorunlu kıldığı ceket klasiğini tesettürlü bayanlar uzun ceket modelleri ile rahatça aşabilir. Tesettür ofis şıklığını yakalamanız için bu detay önemlidir. Resimdeki gibi uzun ceket modellerinin altına tunik modelleri ya da uzun gömlek modellerini kombinleyebilirsiniz.

3 – Rengarenk Kombin Önerisi

renkli uzun ceket kombin önerisi

Uzun ceket modellerini farklı renklerde ofis giyim de rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Resimdeki gibi parlak mavi bir ceketi beyaz gömlek ve beyaz pantolonunuz ile kombinleyebilirsiniz. Bu tarz kombinler de genelde boru paça gelen klasik kumaş pantolonları tercih edebilirsiniz ve bu pantolonların altına stiletto tarzı ceketiniz ye uyumlu resimdeki gibi ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

4 – Kontrast Renkleri Tesettürde Kullanmaya Ne Dersiniz?

erkek yaka uzun ceketler

Ceket modellerinde her zaman düz renklere alıştık. Tarzınızı daha farklı yazmak isterseniz daha tasarımsal tesettür uzun ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Resimdeki gibi erkek yaka kullanılan uzun ceket modelleri sadece yakada farklı ama uygun kumaş kullanılarak tasarlanmış haliyle kombin yapabilirsiniz. Bütün modelleri takım olarak kombin yaparsanız daha farklı bir tarz yakalamış olursunuz. Pantolon uzun ceket etek, uzun ceket gibi takımlar oluşturabilirsiniz. Hem şık hem de ciddi bir tarz oluşturmuş olursunuz.

5 – Brokar Kumaşlı Uzun Ceketleri Kombinleyin…

kontrast renklerle uzun ceket kombinleri

Ceketin yapısını en güzel yakışan kumaşlardan birisi brokar kumaştır. Tesettürde ise uzun ceket modellerinin brokar ile birleşmiş hali kombinlerde daha farklı bir tarz yakalamayı sağlayacaktır. Resimdeki gibi uzun kuplar ile bedene oturan brokar bir kumaştan tasarlanan tesettüre uygun uzun ceket modelini ister kumaş pantolon ister kot pantolon modelleri ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

6 – Deri Kombinlere Özel Makale

tesettür deri ceketler

Yazımızı güzel bir final ile bitirmek adına sizlere popüler olan uzun deri ceket kombinleri ile veda etmek istedik.  80ler modasındaki parlak renkleri anımsatan deri ceket kombinlerini okumak için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir