Tesettür Uzun Hırka Kombinleri Nasıl Yapılır?

Categories ModaPosted on

Tesettürde en rahat kıyafetlerimizden biri uzun hırkalara özel siz bayanlara özel farklı uzun hırka kombinleri anlatacağız. Uzun hırka nasıl kombinlenir? Uzun hırkalar nasıl giyilir? Sorularınıza cevap vereceğiz. Bu ara hemen hemen büyük tüm markaların vitrinlerini süsleyen, reyonların yer alan renkli uzun hırka modelleri ile tesettürdeki kombinlerimizin en iyi parçaları olabilirler.

2016 Şifon Uzun Hırka Modelleri Yazın İfil İfil Esecek…

tesettürlü uzun hırka kombini

Uzun hırka modelleri her zaman karşınıza örgü olarak çıkamaya bilir. Yaz içinde en uygun modellerden biri kumaştan yapılma ya da şifon hırka modelleridir. Bunlar bazen düz kesim ya da salaş olarak çıkabilir karşımıza. İlk kombinimiz de şifon desenli hırka modelini tercih ediyoruz. Siyah havuç pantolon modelleri de diğer dar paça pantolon modellerine göre tesettüre daha uygun olduğunu bilmekteyiz. Bu kombinde siyah havuç pantolon tercih ederek beyaz bluzla kombin yapılmıştır. Günlük hayatta gezmelerinizde rahatlık ile kombinleyebileceğiniz bir hırka modeli de budur.

Tesettürlü, Salaş ve Uzun Hırkalar Desenleri İle Göz Dolduracak…

uzun ve salaş hırkayla kombin yapan kadın

Uzun salaş hırka modelleri de ikinci kombinimiz olacak. Desenli hırka modelini tercih ederseniz diğer modeller daha düz olmalıdır. Resimdeki model gibi bol pantolon etekleri bu hırka modellerinin altına kombin yapabilirsiniz. Hırka modelinizin desenlerinden en açık rengi de eşarp ve aksesuar seçimlerinizde tercih edebilirsiniz.

2016’da Uzun Örgü Hırka Modelleri Elbiseler İle Bütünleşecek…

 

uzun hırka kombinleri

Bir diğer modelleri ise örgü uzun hırka modelleridir. Bu modelleri giymek isterseniz en iyi kombin önerimiz sizlere uzun penye ya da krep elbise modelleri olacaktır. Resimdeki gibi modeller ile kombinlerde elbise ve eşarp tek renkte tercih edildiği zaman hem daha şık hem de daha zarif ve uzun görünmenizi sağlayacaktır. Küçük yan çanta takarak da yaz aylarına en uygun kombinizi yapabilirsiniz.

Uzun hırka modelleri nasıl kombinlenir?  Uzun hırka nasıl giyilir? merak edenler bu yazımız ile biraz olsun uzun hırka kombinleri yaparken örneklerimizi göz önüne getirecektir. Modelleri seçerken tesettürün olması gereken ilkelerine de dikkat ederek şıklığı yakalayabilirsiniz. Hoşçakalın.

1 comment

  1. Merhaba yazınızı zevkle okudum ve çok sevdim :) İlham verdiniz teşekkür ederim, ben şifondan ziyade örgü hırkaları daha çok seviyorum hem daha sıcak tutuyor :D Tabi yaz için kullanılamasa da, ancak nedense örgüler bana daha güzel gözüküyor, sizce? Bu arada kombinlerden en çok ikinci görseli beğendim:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir